RAJD BARBÓRKA 2014: KIA NA RZECZ CHOREJ KLAUDII

Kia_bar1

Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku Kia Motors Polska wraz z organizatorem 52. Rajdu Barbórka – Automobilklubem Polski – oraz z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, dołącza się do aukcji charytatywnej.

Tym razem celem jest pomoc 3-letniej Klaudii Kamińskiej. Na leczenie dziewczynki, u której w maju tego roku rozpoznano nowotwór złośliwy, potrzeba aż 160 tys. euro.


Zobacz także:

RAJDY

RAJD BARBÓRKA


 

Niestety, NFZ nie finansuje leczenia, które zwiększa szansę Klaudii na całkowite wyleczenie.

W tym roku aż 6 osób, które najhojniej wesprą aukcję charytatywną, będzie miało niepowtarzalną okazję zasiąść w wyścigowych Kia Picanto u boku najlepszych kierowców Mistrzostw Polski Kia Lotos Race 2014. Dodatkowymi atrakcjami będą miejsce „akcji” – słynne Kryterium Asów na ulicy Karowej, czyli liczący 2,1 km odcinek specjalny w centrum Warszawy, rozgrywany w sobotni wieczór, 6 grudnia – oraz sama „akcja”.

KIA_barb2

Weźmie w niej udział aż 6 wyścigowych Kia Picanto jednocześnie, aby zwycięzcy aukcji mogli poczuć się tak, jak podczas prawdziwego wyścigu, kiedy na torze panuje ścisk, a kierowcy walczą o każdy centymetr trasy.

Zachętą do udziału w aukcji organizowanej przez Kia Motors Polska jest również fakt, że każdy kto wylicytuje miejsce na prawym fotelu wyścigowej Kia Picanto, pokona trasę Kryterium Asów dwukrotnie. To daje aż cztery kilometry jazdy w bojowych warunkach, czyli – mniej więcej – tyle, ile wynosi okrążenie torów wyścigowych. Warto być hojnym!

Kia_bar3

Aukcja będzie trwała do czwartku, 4 grudnia 2014 r. Oprócz udziału w Kryterium Asów dla zwycięzców aukcji zaplanowano też inne, liczne atrakcje. Między innymi, profesjonalną sesję fotograficzną z kierowcami przy wyścigowych Kia Picanto. Ponadto, wszystkie samochody będą wyposażone w kamery do zarejestrowania przejazdów z wnętrza auta i z zewnątrz. Każdy kto wylicytuje przejazd na prawym fotelu wyścigową Kia Picanto po ul. Karowej w ramach Kryterium Asów, otrzyma na pamiątkę materiał filmowy ze swojego przejazdu.

Jeżeli chcesz pomóc chorej na nowotwór Klaudii a przy okazji przeżyć emocjonujący wieczór na ulicy Karowej weź udział w licytacji:: www.allegro.pl/