RAJD WALDVIERTEL 2013: KAJTO LIDEREM (1. ETAP)

kajto 1_waldviertel2013

Reprezentujący Polskę na zawodach Austrii Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran prowadzą po pierwszym dniu Rajdu Waldviertel. Załoga Lotos Rally Team i Automobilklubu Polski była najszybsza na większości szutrowo- asfaltowych odcinków specjalnych.

Po sześciu wymagających próbach czterokrotni Mistrzowie Polski prowadzą w finałowej rundzie Rajdowego Pucharu Europy i czempionacie Austrii.

Kajetan Kajetanowicz: To świetnie, że mamy okazję wystartować w tym rajdzie, w tym fantastycznym i bardzo trudnym rajdzie. Jest niesamowicie. To był dobry dzień dla nas. Wszystko działa OK. Ścigamy się z 11-krotnym Mistrzem Austrii. Wiele się tu uczę, a przy okazji prowadzimy. Cieszę się bardzo, choć jutro przecieramy drogę, bo będziemy jechać jako pierwsza załoga na szutrowej nawierzchni. To nie jest „handicap”, ale jesteśmy gotowi na wyzwania i walkę.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w sezonie 2013 wspierają strategiczny partner Lotos Rally Team – Grupa Lotos oraz Lotos Paliwa – producent paliw Lotos Dynamic – a także Driving Experience i CUBE.ITG.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD WALDVIERTEL 2013