SEAT: LIMITOWANA WERSJA MII BY MANGO – BĘDZIE MODNA

mii 1_ mango

SEAT przedstawił limitowaną wersję modelu Mii by MANGO, zaprojektowaną wspólnie ze znaną marką odzieżową. Auto zostało zaprezentowane podczas pokazu mody 080 Barcelona Fashion.

Nowym samochodem marka jeszcze bardziej podkreśla obecność i znaczenie designu w swojej ideologii. Stworzona ze znaną firmą odzieżową MANGO limitowana wersja miejskiego modelu różni się od pierwowzoru zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nowy SEAT Mii by MANGO zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na pokazie 080 Barcelona Fashion, który będzie trwał do 31 stycznia. Auto trafi do sprzedaży latem 2014 roku i będzie dostępne w wersji 3- i 5-drzwiowej.

Mii by MANGO to samochód miejski, który wyróżnia się ciekawym designem: jest elegancki w środku i stylowy na zewnątrz. Limitowana wersja auta dostępna będzie w kolorach Glam Beige lub Deep Black, z chromowanymi listwami bocznymi, ciemnoszarymi 15-calowymi felgami i oryginalnymi podgrzewanymi lusterkami bocznymi.

Wnętrze nowego Mii zostało wzbogacone o kilka szczegółów. Auto posiada m.in. skórzaną kierownicę i drążek zmiany biegów, tapicerkę z Alcantary z napisem Mii by MANGO na zagłówkach, specjalnie zaprojektowane dywaniki i progi przy drzwiach, a nawet dedykowany dla tego modelu specjalny kluczyk.

mii 2_mango

Praktycznym i wygodnym dodatkiem jest haczyk do powieszenia torebki oraz lusterko w osłonie przeciwsłonecznej.

Oprócz wyróżniającego wyglądu, Mii by MANGO oferuje także bogate wyposażenie. W samochodzie znajdują się m.in. systemy ABS, ESC, przednie i boczne poduszki powietrzne z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera, uchwyty Isofix, klimatyzacja, radio CD/MP3, zdalnie sterowany centralny zamek i Asystent Podjazdu.

SEAT przygotował także konkurs internetowy na platformie Talenthouse, w którym uczestnicy z całego świata mogą nadsyłać własne projekty wybranych akcesoriów dedykowanych dla tego limitowanego modelu. Projekty wybranego twórcy trafią do produkcji, a on sam otrzyma w nagrodę nowego SEAT-a Mii by MANGO.

Ponadto twórcy pięciu kolejnych projektów otrzymają kupon na zakup odzieży marki MANGO o wartości 500 euro. Konkurs rozpoczął się 21 stycznia i potrwa łącznie 5 tygodni.