SEAT: POLACY W WALCE O FINAŁ TOP SERWIS PEOPLE

Wraz z początkiem roku ogłoszone zostały wyniki corocznych zawodów wyłaniających polskich reprezentantów do finału w międzynarodowym konkursie Top Serwis People. O światowe tytuły Najlepszego Mechanika, Doradcy Serwisu i Kierowników Działu Części nasi przedstawiciele będę walczyć z najlepszymi z innych krajów.

Polską Sieć Autoryzowanych Serwisów na arenie międzynarodowej będzie reprezentować czwórka zwycięzców w trzech kategoriach. W kategorii Najlepszego Mechanika na finał zawodów jedzie zwycięzca wraz wicemistrzem. Polskie eliminacje obejmowały również szkolenia z najnowszych technologii kontrahentów Seata, jakimi są: producent olei Castrol i producent lakierów Glasurit.

Naszymi przedstawicielami będę w kolejnych kategoriach:

• Najlepszy Mechanik: Grzegorz Stochła, z serwisu „Rejski” w Bydgoszczy (1. miejsce) oraz Jarosław Mikołajczyk z serwisu „Komot” w Bielsko Białej (2. miejsce);
• Najlepszy Doradca Serwisu: Andrzej Guba z serwisu „KMJ Kaszubowscy” w Gdańsku;
• Najlepszy Kierownik Działu Części: Mariusz Bolek z serwisu „Auto Barcelona” w Warszawie.

Międzynarodowy Konkurs Seata “Top Service People” daje możliwość sprawdzenia wiedzy i umiejętności praktycznych, pracowników sieci oficjalnych Partnerów marki z wszystkich krajów posiadających oficjalnych dystrybutorów.

Konkurs ma na celu stałe doskonalenie i podnoszenie profesjonalizmu pracowników Sieci Autoryzowanych Serwisów Seata na całym świecie. Coraz wyższe kompetencje i kwalifikacje oraz zmotywowanie i skuteczność w rozwiązywaniu problemów pracowników przekłada się na profesjonalną obsługę oraz jeszcze większe zadowolenie klientów.

Już w marcu będziemy kibicować naszym reprezentantom w walce o międzynarodowe podium. Tym mocniej że już w poprzednich latach nasi rodacy przyzwyczaili nas do sukcesów. Wystarczy wspomnieć chociażby o ostatnich naszych sukcesach w poprzednich latach, takich jak miejsca na międzynarodowym podium praktycznie we wszystkich kategoriach, w tym też najwyższym miejscem w kategorii Najlepszego Mechanika.