SEAT: WIOSENNE NOWOŚCI W SERWISACH

Jak co roku, również i tej wiosny Seat przygotował szereg promocji dla klientów w całej sieci autoryzowanych serwisów w Polsce. Dzięki czemu użytkownicy hiszpańskich aut mogą jeszcze lepszej przygotować swoje auta przed wiosennym sezonem.

Zima daje się we znaki nie tylko ludziom. Jest także wyzwaniem dla samochodów, a wszechobecna sól, wilgoć, piasek i bród wpływają nie korzystnie na karoserię jak również części mechaniczne pojazdów. Samochodom życia nie ułatwia również zalegający śnieg czy lód, który podczas usuwania często rysuje i matowi powierzchnię lakierniczą, torując i ułatwiając drogę korozji. W tym celu Seat przygotował ofertę sprawdzenia pojazdu po zimie w cenie 49 złotych brutto.

Usługa ta obejmuje mycie pojazdu ze szczególnym naciskiem na usunięcie soli oraz innych substancji, którymi posypywane są drogi. Ponieważ wszystkie one szkodzą również metalowym elementom samochodów. W trakcie wiosennego przeglądu sprawdzony zostanie także stan powłoki lakierniczej i układu zawieszenia samochodu na podnośniku bądź ścieżce diagnostycznej. Podobnie kontroli zostaną poddane układy wydechowy i hamulcowy. Ostatnimi elementami będą przeprowadzenie weryfikacji działania świateł i ocena skuteczności oczyszczania szyb przedniej i tylnej.

Naprawa wszelkich wykrytych usterek również nie będzie problemem. Marka w dalszym ciągu kontynuuje ofertę na wymianę klocków hamulcowych opartą o Oryginalne Części Zamienne Seat Economy Parts. Oferta dotyczy zarówno klocków przednich w cenie: 229 zł brutto wraz z wymianą, jak i tylnych: 199 zł brutto z wymianą. Jako dopełnienie oferty znacznie przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa wymianie mogą ulec także tarcze hamulcowe także pochodzące z gamy produktów oryginalnych części zamiennych.

Wiosenna akcja serwisowa Seata to także doskonała okazja do wymiany piór wycieraczek, tańszych teraz o 20 proc., zaopatrzenia się w akcesoria, takie jak dywaniki welurowe, opony letnie czy felgi aluminiowe w specjalnych, niższych cenach.

Na tym jednak nie koniec różnorodnej gamy usług dostępnych obecnie w wiosennej ofercie. Autoryzowane serwisy Seata w całym kraju obfitują również w oferty wymiany opon w atrakcyjnych cenach, przeglądu i czyszczenia układu klimatyzacji już od 89 zł. Oferta obejmuje też tańszą wymianę oleju na produkty z grupy Castrol Proffesional, przedłużenia Programu Assistance w atrakcyjnej cenie 89 zł oraz możliwość tańszego nabycia Programu Przedłużonej Gwarancji EXCELLENTE nawet do 500 zł taniej.

Wszystko to sprawia, że i samochody mogą poczuć wiosnę.