VOLVO: PIĘĆ GWARANTOWANYCH LAT DLA MODELI MARKI

volvo-s60-4

Poczucie bezpieczeństwa to nie tylko strefy zgniotu i najnowsze systemy elektroniczne. Jest nim także to miłe uczucie, że cokolwiek się nie wydarzy, nasz samochód będzie pod opieką autoryzowanego serwisu.

Kupując Volvo z dodatkowym pakietem ochrony gwarancyjnej przez pięć lat zyskujemy poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji związanej z eksploatacją samochodu, nieważne, czy akurat jesteśmy w Polsce, czy w innym kraju Europy.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dzięki nowym Pakietom Gwarancyjnym Volvo mamy pewność, że w razie potrzeby samochód zostanie otoczony opieką najlepszych specjalistów z Autoryzowanych Serwisów Volvo, a użytkownik nie poniesie dodatkowych kosztów.

Podstawowy Pakiet Gwarancyjny obejmuje ochroną główne podzespoły samochodu przez 5 lat lub do 100 000 km. Jeśli zdecydujemy się na przedłużenie ochrony gwarancyjnej w ciągu 3 miesięcy od zakupu auta i przed osiągnięciem przebiegu 5 000 km, zapłacimy tylko 99 zł. Do wyboru jest także Pakiet Gwarancyjny Premium, który wydłuża działanie ochronę na większość podzespołów do 5 lat lub przejechanych wcześniej 150 000 km.

Z przedłużonej ochrony gwarancyjnej mogą skorzystać właściciele Volvo, które już są użytkowane, które są jeszcze objęte gwarancją fabryczną. Dla nich przewidziano Pakiet Gwarancyjny Volvo Premium Plus. Pozwala on rozszerzyć działanie gwarancji o 1, 2 lub 3 lata i daje pełną ochronę samochodu aż do 150 000 km przebiegu.