ZIMOWA POJEŻDŻAWKA JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI

22 grudnia zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa na tor Słomczyn. Odbędzie się tam “Pojeżdżawka”. Organizatorzy z otwartymi ramionami powitają tych, którzy na widok białych ulic trzymają prawą rękę bliżej hamulca ręcznego.

Według niektórych – śnieg daje wspaniałe możliwości jazdy samochodem. Niestety nie ma uznania na parkingach czy placach dla tych, którzy chcą sobie potrenować jazdę poślizgiem. “My oczekujemy tylko takiej jazdy i dajemy wam warunki do bezpiecznej jazdy poślizgami mniej lub bardziej kontrolowanymi” – mówią tymczasem organizatorzy imprezy w Słomczynie.

W sobotę bramy toru koło Grójca Grójca zostaną otwarte dla miłośników zimowej jazdy. W naturalnych zimowych warunkach pośród miękkich śnieżnych band można sprawdzić jak zachowuje się auto i “wyszaleć się”. Jazdy odbędą się od godz. 10.00 do 15.00. Białego puchu nie zabraknie dzięki intensywny opadom w tym tygodniu.

“Do Was należy wybór czy chcecie spędzić sobotę w sklepowych kolejkach i zatłoczonych parkingach czy na otwartej przestrzeni toru wyścigowego pełnego świeżego śniegu” – przekonują działacze Automobilklubu Rzemieślnik.

Zobacz regulamin Pojeżdżawki, dołącz do Pojeżdżawki na Facebooku.

Fot.: Michał Kondrowski (rallyart.pl)