AKTOR AMBASADOREM SALONU TRIUMPH KATOWICE

Krzysztof Piątkowski, aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie i Teatru STU, znany ostatnio z serialu telewizyjnego „Zakochani po uszy” w TVN 7, został ambasadorem salonu motocyklowego Triumph Katowice.

Począwszy od tego sezonu można go zobaczyć za kierownicą modelu Scramblera 1200 XC.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI

MOTOCYKLE


 

Krzysztof Piątkowski, który w najnowszej produkcji TVN wciela się w postać sympatycznego stomatologa Jakuba Pilarczyka, ma na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych. Znamy go choćby z „Historii Roja”, „Prawa Agaty”, „Czasu honoru”, „Na dobre i na złe” czy „Majki”. Jego rola teatralna w sztuce „Rewizor” (Teatr Stu) spotkała się z uznaniem krytyków i aplauzem widzów.

Prywatnie Krzysztof Piątkowski bardzo lubi jazdę motocyklem, a kilka lat temu zdarzało mu się jeździć turystycznym jednośladem po Europie. Od tego roku będzie użytkował jeden z najnowszych modeli Triumpha, czyli Scramblera 1200 XC wyposażonego w silnik o pojemności 1200 cm3 i mocy 90 KM.

To maszyna z kolekcji współczesnej klasyki o sporych możliwościach jazdy w zróżnicowanym terenie. Niemal identyczną zobaczymy już w kwietniu, w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda!

– Kiedy otrzymałem z Triumph Katowice propozycję, aby zostać twarzą tego salonu, bardzo się ucieszyłem. Mimo iż jestem motocyklistą, nie miałem do tej pory bliższej styczności z maszynami angielskiego producenta. Okazuje się, że są perfekcyjnie wykończone. Triumph Scrambler 1200, którym będę jeździł, to połączenie klasyki i nowoczesności. W planach mam już wyjazdy z przyjaciółmi za miasto. Myślę, że motocykl sprawdzi się także jako idealny środek transportu w Krakowie, gdzie mieszkam i pracuję – powiedział Krzysztof Piątkowski.

Fot.: M. Kaliszka