ALPINE KATOWICE: DZIEŃ OTWARTY Z BOLIDEM FORMUŁY 1

Już dziś dzień otwarty w salonie Alpine, którego główną atrakcją jest bolid BWT Alpine F1!

Samochód dotarł do katowickiego salonu, gdzie został przygotowany do ekspozycji dla odwiedzających. To pierwsza okazja do zboczenia pojazdu w Polsce! Bliskie spotkanie z bolidem F1 będzie jedną z atrakcji przygotowanych przez zespół Alpine Katowice.


Zobacz także:

OSRAM: PROFESJONALNE NARZĘDZIA DO OBSŁUGI AKUMULATORÓW

ROZMAITOŚCI


 

Już dziś 3 listopada (czwartek) od godziny 12.00 do 20.00 w sąsiadującej z salonem Alpine Galerii La Squadra, przy ul. Feliksa Bocheńskiego 109 będzie można podziwiać model bolidu BWT Alpine F1 Team. To pierwsza jak dotąd szansa na bliskie spotkanie z jednym z najszybszych i najbardziej rozwiniętych technologicznie pojazdów na świecie.

Showcar samochodu wyścigowego, którym w tym sezonie ścigają się Esteban Ocon i Fernando Alonso, (od przyszłego sezonu zastąpi Pierre Gasly), będzie można obejrzeć z bliska i przekonać się, jakim dziełem sztuki i nowych technologii jest bolid Formuły 1.

To nie jedyna atrakcja, jaka czeka na odwiedzających. Dla miłośników Formuły 1 przygotowano specjalne stoisko Pirelli, na którym będzie m. in. pokazana opona wykorzystywana przez zawodników rywalizujących w królowej motorsportu.

Pod gościnnym dachem La Squadry wyeksponowane zostaną dla odwiedzających także drogowe modele samochodów Alpine.

Wśród atrakcji będzie także coś dla miłośników fotografii artystycznej. Na gości czeka wystawa prac Tomasza Mąkolskiego, zatytułowana Szczepan Twardoch x Alpine A110. Wystawa uwiecznia przygodę tego znakomitego pisarza i ambasadora marki Alpine w Polsce z flagowym modelem francuskiego producenta.

Wydarzenie jest częścią aktywności związanych z zakończeniem sezonu Alpine