AUTOPAY: TAŃSZE OPŁATY ZA PRZEJAZDY AUTOSTRADĄ A1

Nowi użytkownicy Autopay, którzy jako metodę płatności ustawią kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy AmberOne Autostradą A1.

Promocja trwa do 8 marca, a dotyczy odcinka drogi pomiędzy Toruniem a Gdańskiem.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Revolut, aplikacja mobilna do codziennych finansów, z której korzysta 10 milionów użytkowników w Europie, łączy siły z Autopay systemem do szybkich i automatycznych płatności online na autostradach. Do promocji może przystąpić każdy nowy użytkownik Autopay, który po założeniu konta doda kartę jako źródło płatności automatycznych i zaakceptuje regulamin promocji w aplikacji mobilnej.

W ramach promocji Autopay zwróci użytkownikowi równowartość 20 proc. transakcji na kartę Revolut, maksymalnie za dwa przejazdy. Wartość pojedynczego zwrotu nie może być większa niż 15 zł i nie mniejsza niż 1 zł. Środki zostaną zwrócone użytkownikowi na rachunek przypisany do karty.

Jak założyć konto w Autopay by skorzystać z promocji?

Aby przejechać autostradą bez zatrzymywania się przy bramkach, należy na stronie autopay.pl lub w aplikacji Autopay założyć swoje konto, zaakceptować regulamin promocji w aplikacji, następnie dodać swój pojazd (markę i nr rejestracyjny) oraz kartę płatniczą Revolut, z której środki za przejazd zostaną pobrane automatycznie.

Podczas podróży nie trzeba uruchamiać aplikacji, ani nawet mieć przy sobie telefonu, na który została pobrana aplikacja. Zainstalowane na bramkach urządzenia odczytują tablicę rejestracyjną i automatycznie podnoszą szlaban (tzw. videotolling).