BLAUPUNKT: NOWY MODEL DRIVE FREE BT411

Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów firmy Blaupunkt, wprowadza nowy model z kategorii przenośnych urządzeń głośnomówiących w technologii Bluetooth przewidzianych na rok 2012.

Najnowszy Blaupunkt Drive Free BT411 to kolejne urządzenie z niezwykle popularnej ostatnio w Polsce serii przenośnych produktów głośnomówiących w technologii Bluetooth. Charakteryzuje się ono nowoczesnym wyglądem i niewielkimi wymiarami. Kształt urządzenia został starannie zaprojektowany tak, aby obsługa była łatwa i wygodna w każdym pojeździe przez każdego użytkownika.

Łatwy i szybki montaż

Ergonomiczny model BT411 nie sprawia żadnych trudności z szybką instalacją do koła kierownicy, co ma znaczenie w dzisiejszym zabieganym życiu w pośpiechu. Cecha ta zapewnia tym samym najwygodniejszy i najszybszy dostęp do urządzenia głośnomówiącego podczas jazdy samochodem.

Dostępna cena

Dzięki zamontowanemu zestawowi BT411 jazda samochodem stanie się bezpieczna. Od teraz można jechać i rozmawiać do woli, a z punktu widzenia ekonomicznego uniknąć płacenia wysokich mandatów i zbierania dodatkowych punktów karnych. Nowy taryfikator wykroczeń drogowych przewiduje aż 5 punktów karnych i 200 złotych za korzystanie z telefonu podczas jazdy bez użycia zestawu głośnomówiącego.

Dwa telefony w jednym zestawie

Dla niektórych użytkowników, którzy z racji wykonywanych zawodów posiadają dwa czynne telefony komórkowe istotną funkcją jest możliwość podłączenia dwóch telefonów na raz do jednego zestawu głośnomówiącego. Wybierając urządzenie Blaupunkt Drive Free BT411 bez obaw będzie można prowadzić podwójne rozmowy, skupiając się na jeździe samochodem.

Specyfikacja techniczna: Blaupunkt Drive Free BT411
• montaż na kole kierownicy, zintegrowany głośnik i mikrofon
• Multi pairing – możliwość sparowania do ośmiu telefonów
• Multi point – pozwala na podłączenie dwóch telefonów w tym samym czasie
• wersja Bluetooth: V2.1 + EDR (Enhanced Data Rates) + SSP (Secure Simple Pairing)
• profile Bluetooth: handsfree (HFP), Headset (HSP)
• wielofunkcyjny przycisk: parowanie, odbieranie, kończenie i odrzucanie połączeń, ponowne wybieranie
• rodzaj baterii: niewymienny akumulator Li-Ion DC 3.7V, 160mAh
• czas rozmów: do 7 godzin / Czas gotowości: do 300 godzin / Czas ładowania: około 3 godziny
• wymiary: 46 x 36 x 95 mm / Waga: 40g

Sugerowana cena detaliczna (brutto) urządzenia to 169 złotych.