BÓL PRZEMIJA: TELEDYSK Z UDZIAŁEM HOŁKA I GLACY

My Riot prezentuje nowy teledysk “Ból przemija” z udziałem Krzysztofa Hołowczyca. To kolejny, piąty już teledysk do utworów z debiutanckiej płyty My Riot „sweet_noise”. „Ból przemija” zyskał już sporą popularność wśród fanów grupy, czego dowodem są jego wysokie notowania w rockowych rankingach oraz świetny odbiór na koncertach.

Tym razem produkcją klipu, wspólnie z Glacą, zajął się dom produkcyjny Mania Studio. Powstał bardzo oryginalny teledysk do utworu o pokonywaniu własnych słabości i podnoszeniu się po upadkach. Mottem tego, dość wieloznacznego, obrazu jest prosta, ale niezwykle ważna prawda „dzisiaj ja ratuje ciebie, jutro ty uratujesz mnie”.

W klipie los zetknął w dramatycznej sytuacji dwóch bohaterów: legendarnego mistrza kierownicy i rockowego muzyka. Obaj jednak potrafią doskonale się w niej odnaleźć, zachować jak prawdziwi mężczyźni. Podobne zdarzenie może spotkać niemalże każdego, więc przesłanie jest bardzo uniwersalne i czytelne.

Teledysk „Ból przemija” jest efektem pasji i zaangażowania wielu ludzi. Jest kolejnym krokiem My Riot w łączeniu rockowej muzyki ze światem sportu. W klipie obok Krzysztofa Hołowczyca, wzięli udział ludzie, bez których pasji i chęci tworzenia, niezależnie od tego czym się zajmują, ten obraz by nie powstał. W roli chirurga wystąpił Maciej Wisławski – słynny pilot rajdowy i dziennikarz, dla którego, jak sam twierdzi, Hołek “będzie żył zawsze”. Kolejnego lekarza zagrał Vahan Bego, charyzmatyczny rzeźbiarz i performer. W teledysku możemy podziwiać również tancerkę pole dance, Kasię, ze szkoły Oh LaLa. W jednej ze scen pojawił się Martin Kaczmarski, młody rajdowiec z KRDteam.

– Kiedy Glaca zaproponował mi udział w jego najnowszym klipie, obok takich legend sportów motorowych jak Krzysztof Hołowczyc czy Maciej Wisławski, nie wahałem się nawet przez chwilę. Zam twórczość Glacy i muszę powiedzieć, że jego klipy są wyjątkowe. Bardzo się cieszę, że mogłem zagrać w jednej ze scen tak wyjątkowej piosenki. Dla sportowca pokonywanie własnej niemocy, słabości to chleb powszedni, dlatego ten utwór jest nam szczególnie bliski- mówi Martin Kaczmarski.

“Bardzo dziękujemy za pomoc, wiarę, że się uda i dobrą energię!” – napisali autorzy teledysku „Ból przemija. “Dziękujemy za wsparcie: Mania Studio, Jackowi Ptaszkowi, HP Polska & HP Folio, Hołowczyc Management, właścicielowi marki KRDteam, marce Buddha to Buddha, klubowi Wytwórnia z Łodzi, Michałowi Leszkowi.

Obejrzyj w originale: www.youtube.com/watch?v=0n3JrRW3tVI.

TELEDYSK “BÓL PRZEMIJA
– Produkcja: Mania Studio i Glaca;
– Reżyseria : Mateusz Winkiel;
– Scenariusz : Mateusz Winkiel i Glaca;
– Zdjęcia : Piotr Maczkowski;
– Montaż : Michał Berensztajn.