CASTROL: WSPARCIE TECHNICZNE DLA SERWISÓW I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Castrol wprowadza nową, opartą na sztucznej inteligencji usługę wsparcia technicznego w wielu językach

Castrol wprowadza nowe, bezpłatne wsparcie techniczne, które umożliwia serwisom i klientom indywidualnym w Polsce komunikowanie się z wyspecjalizowanym zespołem ekspertów ds. technicznych, przeszkolonych pod kątem udzielania porad i rozwiązywania zapytań.


Zobacz także:

FIAT: METAVERSE STORE PIERWSZY NA ŚWIECIE INTERAKTYWNY SALON SPRZEDAŻY

ROZMAITOŚCI


 

Nowa usługa będzie dostępna dla aktualnych i przyszłych klientów Castrol, niezależnych i autoryzowanych serwisów, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych oraz serwisów partnerskich w całej Polsce. Zapewni ona bardziej spersonalizowaną obsługę klienta na wyższym poziomie. Technicy Castrol będą bezpłatnie dostępni przez osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu. Można się z nimi kontaktować pod adresem e-mail: PolandTechInfo@castrol.com

W trakcie programu pilotażowego nowej usługi wsparcia technicznego przedstawiciele Castrol udzielili odpowiedzi na 87% wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin.

Usługa wsparcia technicznego Castrol jest oferowana we współpracy z Teleperformance, firmą zapewniającą zarządzanie pozyskiwaniem klientów w wielu kanałach, obsługę klienta, wsparcie techniczne i inne usługi. Firma korzysta ze sztucznej inteligencji, aby zapewniać obsługę w wielu językach, dzięki czemu użytkownicy mogą się kontaktować z zespołem wsparcia technicznego w swoim języku ojczystym na całym świecie. To rozwiązanie sprawia, iż usługa jest dostępna dla wszystkich.

Nasze produkty powstają w oparciu o zaawansowane składniki i są opracowane tak, aby zapewniać najwyższy poziom wydajności, dlatego naturalne jest, że niektórzy nasi klienci i partnerzy handlowi będą chcieli w pełni zrozumieć korzyści z ich używania oraz dowiedzieć się, jak najlepiej je stosować — wyjaśnia Federico Bindi, kierownik ds. usług technicznych w regionie EMEA w Castrol Europe. Nowa usługa jest łatwo dostępna i zapewnia krótki czas reakcji — zgodnie z naszą ofertą wartości marki. Mamy nadzieję, że okaże się ona przydatna dla serwisów i konsumentów.