CITROEN: DARMOWY INERNET WI-FI W SALONACH

Citroen_wi_fi_on_board

Citroen, szczycący się hasłem Créative Technologie, jako pierwszy wprowadził w 2010 roku, w opcji Wi-Fi On Board, bezprzewodowy dostęp do Internetu w szerokiej gamie swoich samochodów.

Teraz klienci Citroen, mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi także na terenie salonów i serwisów w całej Polsce.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Fani nowych technologii, wybierający Citroeny dla ich nowatorskiej i niezawodnej elektroniki, pozwalającej korzystać nawet w małych samochodach, z funkcji Wi-Fi On Board, które konkurencja rezerwuje dla modeli premium, nie chcą marnować ani chwili czasu. Z myślą o nich, Citroen, jako pierwsza marka w Polsce ułatwia kontakty on-line i wprowadza bezpłatny Internet Wi-Fi w swoich salonach i poczekalniach serwisu.

W tej chwili duża część autoryzowanej sieci marki zaprasza do korzystania z bezpłatnych Hot-Spotów. Dlatego warto, jadąc na przykład na okresowy przegląd samochodu, sprawdzić na stronie
http://www.dealer.citroen.pl/ czy dany punkt posiada już Wi-Fi dla klientów. Zabieramy swój mobilny sprzęt i możemy korzystać z Internetu przyjemnie i pożytecznie wykorzystując czas oczekiwania, dzięki bezpłatnemu i szybszemu dostępowi do sieci.

Video o usłudze Wi-Fi On Board: zobacz w originale – youtube.com