CONTINENTAL I JEGO SERWISY BESTDRIVE

Pod koniec ubiegłego roku wystartowała w Polsce nowa sieć warsztatów szybkiej obsługi serwisowej BestDrive, firmowana przez producenta opon ale także jednego z największych dostawców części i podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego – koncern Continental.

Pierwsze warsztaty obsługują już zmotoryzowanych klientów w Wyszkowie, Toruniu, Sochaczewie i Gdańsku. Wykonują usługi z zakresu: serwisowania opon, diagnostyki, elektryki, naprawy hamulców, klimatyzacji i układu jezdnego. Dokonują także okresowych, pogwarancyjnych przeglądów aut. Każda taka wizyta jest odnotowywana w specjalnych, firmowych książkach serwisowych będących dobrą wizytówką samochodu przy jego sprzedaży.

W 2012 roku planowane są otwarcia warsztatów z szyldem BestDrive w kolejnych miastach m.in. w Warszawie i dużych aglomeracjach na południu kraju.

Warto dodać, że na stacjach BestDrive możemy zaoszczędzić korzystając z organizowanych cyklicznie akcji promocyjnych dla kierowców i zapłacić mniej za premiowaną w danym tygodniu – ceny za usługę lub produkt są wtedy niższe.

BestDrive jest częścią międzynarodowej sieci serwisowej koncernu Continental liczącej ponad 2200 punktów usługowych. Utworzona w 2006 r. marka BestDrive oferuje najwyższej klasy opony i usługi motoryzacyjne w zakresie samochodów osobowych i ciężarowych.