CONTINENTAL: SKODA SUPERB NA OPONACH MARKI

Skoda_Superb_co

Opony ContiEcoContact 5 i ContiPremiumContact 5 zostały wybrane jako fabryczne wyposażenie najnowszej Skody Superb.

Oba modele zapewniają długie przebiegi, krótką drogę hamowania i niskie opory toczenia.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

OPONY


 

Nowa, trzecia generacja przestronnej czeskiej limuzyny jest wyposażona w ogumienie w rozmiarze 215/55 R 17 V. Samochody są montowane w fabryce Skody w miejscowości Kvasiny. Zaledwie 180 km dalej znajduje się fabryka opon Continental Otrokovice, gdzie produkowane są opony ContiEcoContact 5.

ContiEcoContact 5 to opona przeznaczona dla kierowców pokonujących dłuższe trasy, którzy przywiązują dużą wagę do niskiego poziomu zużycia paliwa. Wzór bieżnika opony zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni, co gwarantuje większe bezpieczeństwo podczas hamowania. Opona jest rekomendowana dla kierowców, którym zależy na wieloletniej trwałości opony.

Natomiast ContiPremiumContact 5 to wszechstronna opona letnia łącząca najlepsze osiągi i bezpieczeństwo. Została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dostosowywała się do stylu jazdy, zapewniając doskonałą przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni, niezależnie od warunków pogodowych.

Dzięki różnym właściwościom obu modeli Continentala, przeznaczonych dla tego samego segmentu pojazdów, producenci aut i kierowcy mogą wybrać opony dopasowane od indywidualnych potrzeb. W efekcie jazda jest bardziej bezpieczna i komfortowa.