COVAL PUCHAR POLSKI OFF-ROAD PL: OTO ZWYCIĘZCY

W Czernichowie rozegrana została finałowa runda COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Zawodnicy walczyli nie tylko z trudnościami terenowymi, ale także ze zmęczeniem i kondycją mocno nadwyrężonych aut po prologu i trzech etapach zmagań.

W klasie Extreme bezkonkurencyjna okazała się załoga Mariusza Wilka i Marcina Krawczyka. Zaraz za ekipą 120, na drugiej pozycji znaleźli się Artur Owczarek i Roman Popławski, a na trzeciej: ex equo załogi Marcina Łukaszewskiego i Roberta Kufla.

W klasie Adventure III Rundę wygrała ekipa 229 (Mariusz Iłowiecki/ Mateusz Iłowiecki). Druga lokata przypadła załodze 214 (Jacek Szkop/ Jakub Gugała). Na trzecim miejscu uplasowała się załoga Arka Szamszona i Jakuba Krysy.

W klasyfikacji końcowej sezonu w klasie Extreme najlepsi okazali się Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik. Na podium stanęli też: Robert Kufel i Dominik Samosiuk oraz Artur Owczarek i Roman Popławski.

W klasie Adventure zwyciężyli Mariusz Iłowiecki i Mateusz Iłowiecki, a kolejne lokaty wywalczyli: Jacek Szkop i Jakub Gugała oraz Arek Szamszon i Jakub Krysa.