CUPRA: KTÓRY PAKIET OŚWIETLENIA W MODELU LEON WYBRAĆ?

Odpowiednie oświetlenie zewnętrzne samochodu nie tylko pozwala kierowcy widzieć więcej – sprawia także, że jako uczestnik ruchu drogowego staje się bardziej widoczny dla innych.

Właściwy dobór reflektorów pozwala zatem nie tylko poprawić bezpieczeństwo na drodze, ale dodatkowo pozytywnie wpływa na komfort podróżowania zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Zwłaszcza, jeśli dodatkowo użytkownik wykorzysta możliwości oświetlenia wnętrza, jakie ma do zaoferowania CUPRA w modelach z gamy Leon.


Zobacz relacje:

MITSUBISHI: SPACE STAR – CENY ZACZYNAJĄ SIĘ PONIŻEJ 60 TYS. ZŁ!
 

ROZMAITOŚCI


 

LED-owe oświetlenie to podstawa

Zarówno w przypadku modelu CUPRA Leon, jak i w wersji VZ, podstawowym elementem wyposażenia pojazdu jest pakiet Full LED. W jego skład wchodzą pełne przednie światła, zintegrowane tylne lampy z dynamicznymi kierunkowskazami, a także światła do jazdy dziennej. Dodatkowo pakiet obejmuje przednie światła przeciwmgielne LED z funkcją doświetlania zakrętów, oświetlenie powitalne w lusterkach bocznych i tylnych reflektorach, funkcję świateł autostradowych oraz automatyczną funkcję opóźnionego wyłączania świateł Coming and Leaving Home.

Pakiet Matrix LED

Zamiast pakietu oświetlenia zewnętrznego Full LED, użytkownicy modelu CUPRA Leon oraz wersji VZ mogą sięgnąć po opcjonalny pakiet Matrix LED, który jest standardowym elementem wyposażenia wariantu VZ CUP. Kierowca może liczyć wówczas na przednie światła Matrix LED z funkcją automatycznej regulacji zasięgu, światła do jazdy dziennej oraz przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów. Pakiet obejmuje ponadto zintegrowane tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami, oświetlenie powitalne w lusterkach bocznych i tylnych lampach, funkcję świateł autostradowych oraz automatyczną funkcję opóźnionego wyłączania świateł Coming and Leaving Home.

Jasność wnętrzu

Z kolei podstawowym wyposażeniem każdej wersji modelu CUPRA Leon jest także pakiet, obejmujący oświetlenie drzwi, bagażnika oraz przestrzeni na nogi z przodu, a także lampki do czytania z przodu i z tyłu oraz przy osłonach przeciwsłonecznych. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi podświetlenie schowka w desce rozdzielczej w technologii LED. W modelach CUPRA Leon VZ oraz VZ CUP w podstawowym wyposażeniu jest ambientowe oświetlenie kokpitu LED z możliwością wyboru koloru.