CUPRA: POWIĘKSZA SIĘ LICZBA SALONÓW MARKI W POLSCE

Sieć salonów dealerskich marki CUPRA w Polsce systematycznie rośnie. Od listopada potencjalni nabywcy będą mieli szansę umówić się na jazdę testową lub zamówić auto w 14 punktach w kraju

Pojazdy będą eksponowane w specjalnych cornerach – przestrzeniach odzwierciedlających stylistykę marki.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

W salonach będzie można obejrzeć pojazdy na żywo, skonsultować się CUPRA Masterami – specjalistami dedykowanymi do obsługi – a także wybrać spomiędzy szerokiej oferty akcesoriów i gadżetów.

– Ogromnie cieszy nas, że do sześciu pierwszych salonów dealerskich dołączają kolejne punkty. Bardzo zależy nam, aby każdy klient miał szansę w pełni doświadczyć wartości marki, odwiedzając CUPRA cornery. To jednak nie koniec ekspansji CUPRY w Polsce. Na początku przyszłego roku ruszy specjalny format dealerski, łączący pasję do emocjonujących samochodów ze światem motoryzacyjnego lifestyle’u – komentuje Tomasz Wróbel, dyrektor ds. rozwoju sieci dealerskiej CUPRA.

W najbliższych dniach do polskich salonów trafi Formentor – pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla marki. Wersja w specjalnej, inauguracyjnej specyfikacji Veloz (hiszp. „szybki”), sygnowanej skrótem VZ, dostępna będzie w opcji leasingowej już za 1 130 złotych miesięcznie lub w cenie 194 500 zł przy jednorazowej płatności.

Formentor VZ wyposażony został w silnik 2.0 TSI o mocy 310 KM, automatyczną skrzynię 7-biegową oraz napęd na cztery koła 4Drive. Auto rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Auto objęte jest 5-letnią gwarancją.

Lista wszystkich salonów, w których od listopada będą działać CUPRA cornery: Biacomex Białystok, Auto- Gazda Bielsko- Biała, Reiski Bydgoszcz, Plichta Gdańsk, Lellek Gliwice, Pro Moto Katowice, Dynamica Jawornik, Pol-Car Poznań/ Suchy Las, Grupa Cichy Szczecin, Carsed Warszawa, Dynamica Warszawa, Euromotor Warszawa, Motorpol Wrocław oraz Świtoń- aczkowski Zielona Góra.