DACIA: UPROSZCZONA AKTUALIZACJA MAP NAWIGACJI DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NNG

Dacia nawiązuje współpracę z firmą NNG, aby zaoferować kierowcom możliwość aktualizacji map nawigacyjnych za pośrednictwem ich smartfonów

Dacia nawiązuje współpracę z NNG, międzynarodową firmą opracowującą systemy nawigacji i informacyjno-rozrywkowe nowej generacji dla największych światowych firm motoryzacyjnych, aby umożliwić kierowcom aktualizację zawartości map nawigacyjnych bezpośrednio z ich smartfonów.


Zobacz relacje:

CUPRA: TAVASCAN Z WYJĄTKOWYM SYSTEMEM NAGŁOŚNIENIA

ROZMAITOŚCI


 

Od teraz będą oni mogli dokonywać aktualizacji zawartości pokładowych systemów nawigacyjnych za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

Aplikacja Dacia Map Update umożliwia użytkownikom wybieranie, pobieranie i zakup najnowszych regionalnych treści kartograficznych bezpośrednio poprzez ich urządzenia mobilne.

Wystarczy podłączyć telefon do pojazdu za pomocą przewodu USB, otworzyć aplikację i pobrać wybrane mapy bezpośrednio na Dacia Media Nav. Aktualizacje map zajmą teraz 15 minut, co będzie istotną oszczędnością czasu dla użytkowników Dacii. Pierwsze sześć aktualizacji (2 aktualizacje na rok przez 3 lata) jest nieodpłatnych. Po upływie 3 lat kierowca będzie mógł dokonywać zakupu wybranych przez siebie map, które chce zaktualizować w swoim samochodzie.

Aplikacja na smartfony Dacia Map Update jest dostępna już od teraz w Google Play Store dla urządzeń z systemem Android, a w najbliższym czasie również dla urządzeń z systemem OS. Aplikacja jest już kompatybilna z modelami Dacii wyposażonymi w system Media Nav z funkcją Android Auto.