DAF: NOWA STRONA INTERNETOWA DLA KIEROWCÓW

Firma DAF Trucks Polska uruchomiła stronę internetową dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach z ekonomicznej jazdy DAF EcoDrive. Na stronie można dowiedzieć się o zasadach szkoleń, przeczytać opinie klientów nt. prowadzonych szkoleń, jak również zapisać się na szkolenie.

Adres strony: www.dafecodrive.pl.

Od kwietnia 2012 roku DAF Trucks Polska prowadzi szkolenia z ekonomicznej jazdy DAF EcoDrive dla kierowców pojazdów ciężarowych. Do końca października firma przeszkoliła 290 kierowców z firm, które są klientami DAF-a. Szkolenia prowadzone są zarówno na własnych pojazdach klientów, jak i na w pełni wyposażonym zestawie przeznaczonym do szkoleń. W profesjonalnie przygotowanej kabinie pojazdu DAF XF105 jednorazowo może podróżować nawet 6 osób wraz z kierowcą. Istnieje więc możliwość zaoferowania szkoleń tym przedsiębiorcom transportowym, którzy chcą jednorazowo przeszkolić 1-4 kierowców.

Oferowane przez DAF Trucks Polska szkolenia DAF EcoDrive obejmują praktyczne zagadnienia, które pozwalają na maksymalizację osiągów pojazdu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Podstawowe elementy szkolenia dotyczą ograniczenia poziomu zużycia paliwa, minimalizacji czasu przestoju wynikającego z nadmiernego zużycia pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku.

Informacje na temat firmy DAF oraz produktów marki DAF zamieszczone są na stronie www.daftrucks.pl.