DR. MARCUS: DWA NOWE ODŚWIEŻACZE

Billionaire i Intensive – tak nazywają się dwa nowe odświeżacze samochodowe z serii Car Gel Perfume, które wprowadza na rynek firma Dr.Marcus International. Mają one postać okrągłych, przezroczystych zawieszek wypełnionych francuskimi kompozycjami perfum w postaci żelu.

Design produktu wskazuje, że jest on przeznaczony dla kierowców cieniących sobie dyskretną elegancję i nierzucające się w oczy dodatkowe elementy kabiny pojazdu. Kształt odświeżacza nawiązuje do koła samochodowego i jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego wnętrza. Obie nowości będą dystrybuowane w czterdziestu krajach, w których sprzedawane są pozostałe odświeżacze Dr.Marcus. Producent określa trwałość produktu na ok. 45 dni. Sugerowana cena detaliczna to 6,45 złotych.

Billionaire i Intensive uzupełnią gamę ponad stu odświeżaczy samochodowych, których produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Kaliszu. Wśród szerokiej gamy produktów, na którą składają się linie: Senso i Dr.Mracus z pewnością każdy z kierowców znajdzie coś, co go zainteresuje.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Ponad 10-letnie doświadczenie i eksport do 40 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Produkty Dr.Marcus dostępne są w super i hipermarketach oraz na stacjach benzynowych i w sklepach motoryzacyjnych.

Więcej: www.dr-marcus.com

Źródło: informacja prasowa