DR.MARCUS: NOWA ODSŁONA STRONY INTERNETOWEJ

Działa już zupełnie nowa strona internetowa firmy Dr.Marcus International, czołowego polskiego producenta odświeżaczy samochodowych. Pod adresem www.dr-marcus.pl pojawiło się sporo nowości i udogodnień, które pozwolą użytkownikowi auta szybciej wybrać interesujący go odświeżacz czy zapoznać się z nowymi produktami.

Uwagę internautów przyciągnie z pewnością elegancka i zarazem dyskretna grafika strony. Opisy wszystkich dostępnych aromatyzacji ułatwią z kolei wybranie swojego ulubionego zapachu. Podział produktów według zastosowania (na kratkę, na lusterko, w sprayu) pozwoli szybko zorientować się potencjalnemu klientowi, jakie odświeżacze dostępne są w kategorii, która najbardziej go interesuje. Całość można też wyselekcjonować według linii produktowej (Senso, Dr.Marcus, Titanium) albo tylko i wyłącznie po interesującym nas zapachu.

Na nowej stronie www.dr-marcus.pl znalazło się także miejsce na zakładkę FAQ, w której można poczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a dla przedstawicieli mediów przeznaczona jest z kolei podstrona biuro prasowe. Jeśli ktoś interesuje się wyłącznie nowościami produktowymi, może bezpośrednio trafić na podstronę, na której prezentowane są nowe produkty ofertowane przez firmę. Dla dystrybutorów przewidziano całościowy katalog produktów w wersji elektronicznej a także specjalny panel logowania.

Dla wszystkich zainteresowanych wiedzą na temat zapachów stworzono zakładkę, dzięki której można dowiedzieć się: czym jest zapach i węch, dlaczego kobiety są bardziej wrażliwe na zapachy oraz czy zapachy mogą przywoływać wspomnienia lub zachęcić nas do zakupów?

Przeglądając nową stronę www.dr-marcus.pl, której nawigacja jest prosta i zrozumiała dla każdego, wśród szerokiej gamy produktów, na którą składają się linie: Senso i Dr.Mracus z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Ponad 10 letnie doświadczenie i eksport do 40 krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Produkty Dr.Marcus dostępne są w super i hipermarketach oraz na stacjach benzynowych i w sklepach motoryzacyjnych.