DR. MARCUS: W DOMU I SAMOCHODZIE

Firma Dr.Marcus International, wiodący producent odświeżaczy samochodowych, wprowadziła na rynek spray Senso Car & Home, który łączy w sobie zalety odświeżacza samochodowego i domowego. Dzięki wygodnej i eleganckiej buteleczce z atomizerem zapach rozpylamy dokładnie tam gdzie chcemy.

Jeśli nie odpowiada komuś formuła odświeżacza umieszczonego na kratce wentylacyjnej lub też wiszącego na lusterku czy innym uchwycie -pomoże Senso Car&Home. Wystarczy bowiem co jakiś czas zaaplikować odświeżacz w okolicach wykładziny podłogowej w pobliżu dolnych dysz nawiewu powietrza w przedniej części kabiny, a także za fotelami kierowcy i pasażera. W ten sposób zapach zostanie równomiernie rozpylony a tłoczone przez dmuchawę powietrze pomoże rozprowadzić go po całym wnętrzu auta.

W domu aplikacja Senso Car & Home jest równie prosta. Wystarczy rozpylić perfumy na wysokości tułowia w kilku miejscach w każdym z pomieszczeń i już można delektować się jednym z kilku dostępnych zapachów: Aqua Spa, Fresh Lemon, Green Apple, Oriental Flower, Fresh Melon Green Tea, Juicy Grapefriut czy też For Him.

Więcej: www.dr-marcus.com

Źródło: informacja prasowa