Dobiega końca pierwszy etap IV edycji Eksperta Flotowego (www.ekspert-flotowy.pl). Za nami jednak pełne trzy edycje.
Przyniosły one ze sobą nie tylko zmiany w losach zawodowych dziesiątek fleet managerów, ale pozostawiły po sobie przepastną bibliotekę materiałów edukacyjnych. Śmiało, wykorzystaj tę możliwość!
Zobacz także:
Ekspert Flotowy już dzisiaj oferuje w swojej bibliotece tematycznie poukładane artykuły, których liczba właśnie przekroczyła 150 sztuk! Kilkaset tysięcy liter układających się w niezwykle edukacyjny i narzędziowy przekaz dla Twojego rozwoju zawodowego. Zachęcamy, aby regularnie odwiedzać portal ekspert- flotowy.pl, gdzie kilka razy w tygodniu znajdziecie nowe materiały. Zawsze świeże, zawsze napisane „w punkt” i niezmiennie – autorstwa praktyków i specjalistów. Kawał dobrej i solidnej wiedzy jest na wyciągnięcie Twojej ręki!
Czeluści platformy Eksperta Flotowego kryją w swoich zasobach ponadto liczne materiały w formie video. W tym katalogu znajdziecie cały cykl „Ekspert Flotowy On-line”, który zawiera kilkadziesiąt minut wykładów i prelekcji oraz wywiadów z fleet managerami dzielącymi się swoimi sprawdzonymi i najlepszymi praktykami.
Multimedialna część biblioteki skrywa również webinaria – kilkaset minut video, które powstało z myślą o niezwykle rozbudowanym przekazie wiedzy wspomaganym grafikami, wykresami i interaktywną prezentacją danych. Webinaria to spotkanie prawników, doradców podatkowych i znawców tematyki finansowej z uczestnikami za pośrednictwem on-line’owej platformy. Zapis tych spotkań możecie odtwarzać do woli.
Nie ma żadnych limitów, abonamentów czy ograniczeń. Chcemy, abyś korzystał ze wszystkich wyprodukowanych na potrzeby czterech edycji Eksperta Flotowego materiałów jak najczęściej. Chcemy być pewni, że umożliwiamy dostęp do treści, które okażą się pomocne w Twojej codziennej pracy i pozwolą zmodyfikować regulacje dotyczące firmowej floty i wpłyną na zoptymalizowanie kosztów oraz usprawnią procesy decyzyjne oraz komunikację w aspektach związanych z firmowym car parkiem.
Ekspert Flotowy powstał dla Ciebie! Zarejestruj się i dodatkowo zyskaj bezpłatną prenumeratę magazynu Flota oraz możliwość utrwalenia i weryfikacji nabytej wiedzy poprzez testy on-line dostępne na indywidualnych panelach uczestników projektu. Czekamy na Ciebie!
Partnerem medialnym Eksperta Flotowego jest serwis NewsAuto.pl.





![BYD: NOWY DOLPHIN G DM-I WKRACZA DO EUROPY BYD zaprezentował model DOLPHIN G DM-i, który ma wyznaczyć nowe standardy w […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/BYD-DOLPHIN-G-DM-i-65x65.jpg)
![AUDI: Q7 WKRACZA W TRZECIĄ GENERACJĘ Z JESZCZE WIĘKSZYM KOMFORTEM Audi prezentuje trzecią generację modelu Q7, rozwijając koncepcję dużego SUV-a klasy premium. […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Audi-Q7-1-65x65.jpg)
![PIMS: ŚWIATOWY DEBIUT NISSANA NAVARY PRO PHEV I PRIMERY EV Nissan zaprezentował dwa zupełnie nowe modele opracowane w Chinach – pick-upa Navara […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Nissan-PIMS-65x65.jpg)
![POZNAŃ 2026: JAC POLSKA Z DWOMA PREMIERAMI I PONAD 1100 ZAMÓWIENIAMI JAC Polska zaprezentował podczas targów Motor Show Poznań 2026 jedno z największych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Poznan-2026-JAC-65x65.jpg)
![RAJD NADWIŚLAŃSKI 2026: PEWNE ZWYCIĘSTWO BRACI SZEJÓW W LUBLINIE Jarosław Szeja i Marcin Szeja wygrali 10. Rajd Nadwiślański, drugą rundę KIQ […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Rajd-Nadwoslanski-2026-meta-65x65.jpg)
![RAJD NADWIŚLAŃSKI 2026: BRACIA SZEJOWIE LIDERAMI PO PIERWSZYM DNIU Jarosław i Marcin Szejowie zakończyli pierwszy dzień 10. Rajdu Nadwiślańskiego, drugiej rundy […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Rajd-Nadwislanski-2026-d1-65x65.jpg)
![VOLKSWAGEN: POWRÓT NA NÜRBURGRING Z GOLFEM R 24H Volkswagen R potwierdził udział w 24-godzinnym wyścigu Nürburgring w 2027 roku. Projekt […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volkswagen-Golf-R-24H-65x65.jpg)
![WEC: OSTATNI TEST PEUGEOTA 9X8 PRZED 24H LE MANS NA TORZE SPA Team Peugeot TotalEnergies przygotowuje się do kluczowego etapu sezonu FIA WEC. Wyścig […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/WEC-Peugeot-TotalEnergies-SPA-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: SHELL I SCUDERIA FERRARI NADAL CHCĄ WYGRYWAĆ Shell i Scuderia Ferrari przedłużają partnerstwo. Ma ono zaowocować opracowaniem lepszych produktów, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/Shell-Ferrari1-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: OFICJALNE AUTA MERCEDESA Z NOWYM DESIGNEM Mercedes- AMG Official Safety Car to oficjalny samochód bezpieczeństwa, który obok samochodu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/mercedes-f1-safety1-65x65.jpg)
![CITROEN: KLASYCZNE CITROENY ZAWITAJĄ DO MIELNA VI Rendez-Vous Klasycznych Pojazdów Marki Citroen ponownie zgromadzi miłośników francuskiej motoryzacji nad […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Citroen-VI-Rendez-Vous-65x65.jpg)
![CITROEN: BERLINGO ŚWIĘTUJE 30 LAT I PONAD 4,2 MLN SPRZEDANYCH AUT Citroen Berlingo świętuje 30-lecie obecności na rynku, pozostając jednym z najbardziej rozpoznawalnych […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Citroen-Berlingo-65x65.jpg)
![NISSAN: 13 LAT ROZWOJU LEAF-A OCZAMI PIONIERÓW ELEKTROMOBILNOŚCI Od pierwszych eksperymentów z ograniczonym zasięgiem po dalekodystansowe wyprawy przez najbardziej wymagające […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Nissan-LEAF-65x65.jpg)
![MAZDA: MAJÓWKA W STYLU SLOW ROAD BEZ PLANOWANIA I REZERWACJI Mazda zachęca do spontanicznych podróży samochodowych po Polsce w ramach projektu Slow […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Slow-Road-by-Mazda-65x65.jpg)
![YAMAHA: TRACER 7 i TRACER 7 GT NA ROK 2026 ZE SKRZYNIĄ BIEGÓW Y-AMT Modele TRACER 7 i TRACER 7 GT marki Yamaha zawsze oferowały połączenie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Yamaha-TRACER-7-65x65.jpg)
![YAMAHA: PROMOCJA NA WYBRANE MOTOCYKLE I SKUTERY DO KOŃCA STYCZNIA To już ostatnie okazje Yamahy. Popularne modele można znaleźć w niższych cenach […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Yamaha-promocja-65x65.jpg)
![BRACIA SZKOPEK INACZEJ NIŻ BRACIA KLICZKO ALE PO SWÓJ SUKCES Mistrzowie świata w boksie, Władymir i Witalij Kliczko obiecali kiedyś swojej mamie, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/05/szkoepk-naszym3-65x65.jpg)
![SMUTNY OKRES CZYLI NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY Styczeń jest bardzo smutnym miesiącem dla polskich fanów rajdów samochodowych. I nie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/01/odeszli1-65x65.jpg)
![MAZDA: POKŁADOWY SYSTEM WYCHWYTYWANIA CO₂ Z KOLEJNYM PRZEŁOMEM Mazda przeprowadziła kolejny test swojego pokładowego systemu wychwytywania dwutlenku węgla „Mazda Mobile […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Mazda-system-wychwytywania-CO2-65x65.jpg)
![MAZDA: TESTY PALIWA HVO100 W POLSCE. CX-60 I CX-80 POJADĄ NA ODNAWIALNYM DIESLU Mazda Motor Poland rozpoczyna testy odnawialnego paliwa HVO100 w modelach CX-60 i […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Mazda-paliwa-HVO100-65x65.jpg)
![EURO NCAP: SUBARU UNCHARTED I E-OUTBACK Z MAKSYMALNĄ OCENĄ Nowe elektryczne modele Subaru Uncharted oraz Subaru E-Outback uzyskały najwyższą ocenę pięciu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Euro-NCAP-Subaru-E-Outback-i-Uncharted-65x65.jpg)
![VOLVO: NIEMAL 42 TYSIĄCE OSÓB ODWIEDZIŁO MIASTECZKA VOLVO FOR SAFETY Blisko 42 tysiące osób odwiedziło pierwsze trzy edycje Volvo For Safety w […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volvo-For-Safety-65x65.jpg)
![VOLKSWAGEN: MULTIVAN MA 7 MIEJSC I BAGAŻNIK WIĘKSZY NIŻ WIELU SUV-ÓW Volkswagen Multivan pozostaje alternatywą dla rodzin, które potrzebują więcej przestrzeni niż oferują […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Volkswagen-Multivan-65x65.jpg)
![TOYOTA: NOWY HILUX TRAFIŁ DO PRODUKCJI I POLSKIEJ PRZEDSPRZEDAŻY Toyota rozpoczęła produkcję dziewiątej generacji modelu Hilux wyposażonego w układ Mild-hybrid 48V […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Toyota-Hilux-65x65.jpg)
![GOODYEAR: VECTOR ALL SEASON 4 MA ZMIENIĆ SPOJRZENIE NA OPONY CAŁOROCZNE Goodyear wprowadza na rynek nową generację opony całorocznej Vector All Season 4. […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Goodyear-Vector-All-Season-4-65x65.jpg)
![CONTINENTAL: SPORTCONTACT 7 FORCE DLA NOWEGO BRABUSA BODO Continental zaprezentował nową oponę klasy ultra-ultra-high-performance – SportContact 7 Force, opracowaną specjalnie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Continental-SportContact-7-Force-Brabus-65x65.jpg)
![VOLKSWAGEN: MQB EVO PRZYGOTOWANA NA HYBRYDY I NOWE SYSTEMY CYFROWE MQB evo to najnowsza generacja modułowej platformy Volkswagena, która stanie się podstawą […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Volkswagen-MQB-evo-65x65.jpg)
![CUPRA: LAUNCH CONTROL – JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA INSPIROWANA MOTORSPORTEM Launch Control jeszcze niedawno pozostawał rozwiązaniem znanym głównie ze świata motorsportu. Dziś […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/CUPRA-Launch-Control-65x65.jpg)
![SKODA: HYBRYDY PLUG-IN ZACHOWAJĄ LIMIT 150 TYS. ZŁ Nowe limity amortyzacji od 2026 roku. Niskoemisyjne modele Skody dostępne w preferencyjnym […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Skoda-amortyzacja-podatki-65x65.jpg)
![MAZDA: NSA ODRZUCA SKARGĘ KIS – HYBRYDY Z TAŃSZĄ AKCYZĄ Mazda Motor Poland wygrała przed Naczelnym Sądem Administracyjnym sprawę dotyczącą obniżonej akcyzy […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Mazda-NSA-65x65.jpg)
![SAMOCHÓD SPROWADZONY Z USA – CZY JEST SIĘ CZEGO BAĆ? O używanych samochodach sprowadzanych w ramach prywatnego importu do Polski z USA […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/02/carVertical-auto-z-USA-65x65.jpg)
![OPEL: PREMIERA SPORTOWYCH MODELI ASTRA GSe I ASTRA SPORTS TOURER GSe Sportowa przyszłość Opla jest elektryczna: hybrydy plug‑in Astra GSe i Astra Sports […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2023/02/Opel-Astra-GSe-i-Astra-Sports-Tourer-GSe-65x65.jpg)
![TEST: CHERY TIGGO 8 – PRZESTRONNY RODZINNY SUV, KTÓRY NIE NADWYRĘŻY PORTFELA Testowaliśmy Chery TIGGO 8 aby sprawdzić, jak duży SUV nowej na polskim […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Chery-TIGGO-8-65x65.jpg)
![TEST: JEEP AVENGER CZYLI MAŁY AMERYKANIN W EUROPEJSKIM WYDANIU Jeep Avenger przebojem wszedł na Europejskie rynki. W październiku łączna sprzedaż przekroczyła […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Jeep-Avenger-test-65x65.jpg)
