EXIDE: URZĄDZENIE BRT-12 Z TYTUŁEM TOP PRODUCT

Exede 12m

Urządzenie Exide do wymiany akumulatorów BRT-12 zdobyło uznanie niezależnych warsztatów w Wielkiej Brytanii i zostało uhonorowane tytułem Top Product 2013 magazynu Professional Motor Mechanic.

PMM to numer 1 wśród czasopism branżowych dla profesjonalnych warsztatów w Wielkiej Brytanii o ponad 60-tysięcznym nakładzie. Nagroda Top Product PMM jest przyznawana na podstawie głosów czytelników.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Rozwój techniki motoryzacyjnej sprawił, że akumulator jest dziś znacznie ważniejszym elementem układu elektrycznego pojazdu niż jeszcze 10-15 lat temu. Problematyczna jest już nie tylko wymiana akumulatora w samochodach z systemem Start & Stop oraz hamowania regeneracyjnego. Coraz częściej nowoczesne samochody, które nie posiadają takich rozwiązań, wyposażone są w systemy zarządzania akumulatorem. Exide Technologies, pragnąc umożliwić uczestnictwo w rynku wymiany nowoczesnych akumulatorów także mniejszym warsztatom, opracowało BRT-12.

Wymiana akumulatora z tym urządzeniem (które ma zaprogramowaną bazę kodów wielu producentów samochodów) odbywa się w kilku prostych krokach. Urządzenie pozwala również odzyskać ostatnio wprowadzony kod i usunąć wszystkie błędy z tablicy rozdzielczej. Narzędzie to charakteryzuje czytelny ekran ledowy, na którym wyświetlane są przystępne instrukcje – także w języku polskim.

Nagroda potwierdza, że Exide BRT-12 w znaczący sposób wpłynęło na podniesienie kompetencji technicznych niezależnych warsztatów w zakresie nowoczesnej obsługi serwisowej i naprawczej.