FIAT: NOWA ODŚWIEŻONA RODZINA 500 WKRACZA NA RYNEK

W 2021 roku na rynek wkracza nowa, odświeżona rodzina modeli Fiata 500 czyli: 500, 500X i 500L. Uzupełnia ona już udoskonalone modele w ubiegłym roku (Tipo, Tipo Cross i Panda).

Modele debiutują z nowymi wersjami wyposażenia, kolorystyki i wnętrza.


Zobacz także:

PREMIERY

ROZMAITOŚCI


 

Modele 500, 500X i 500L różnią się pod względem przeznaczenia, formy i charakteru. Źródłem inspiracji dla odświeżenia gamy 2021 były edycje specjalne (np. Mirror z 2018 r. czy 120° z 2019 r.), które marka oferowała w ostatnim czasie. Nowa rodzina 500 pojawia się teraz w 5 wersjach wyposażenia, każda prezentująca indywidualną estetykę i bogate wyposażenie.

Wersja startowa to Cult, hołd dla typowego dla 500 popowego świata, przeznaczona dla poszukujących stylu i kultowości bez kompromisów w kwestii ceny. Kolejnym poziomem jest wersja wyposażenia Connect, skierowana do osób poszukujących przyjaznej łączności ze światem.

Dolcevita to występująca tylko i wyłącznie w modelu 500 wersja, która przeznaczona jest dla miłośników stylu glamour, inspirowana latami 50. XX wieku: naturalnym środowiskiem ikony Fiata od 1957 roku. Dopełnieniem oferty jest wersja Cross, przeznaczona dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i rutyny, by cieszyć się wraz z rodziną przygodami poza miastem, dbając o zdrowy styl życia.

Wersja wyposażenia Sport jest idealnym wyborem dla dynamicznych i niezależnych osób. 500L Sport został wzbogacony o akcenty stylistyczne, jak 17-calowe felgi aluminiowe, system Autonomous City Brake, lusterko wsteczne elektrochromatyczne, tapicerkę z czarnej tkaniny Technopren, przyciemniane szyby i oświetlenie ambientowe.

500X Sport jest natomiast wyposażony w 18-calowe felgi aluminiowe z czarnym, oksydowanym wykończeniem lub, na zamówienie, dostępne w rozmiarze 19-calowe i wyróżnia się nowym, szarym, matowym lakierem Moda Grey.

Charakter poszczególnych wersji wyposażenia można jeszcze bardziej wzbogacić, personalizując dodatkowo samochód, dzięki specjalnym pakietom:
NAVI, Magic Eye i pakiet dla osób poszukujących najnowszych technologii i bezpieczeństwa w swoim samochodzie;
– Comfort i Functional dla osób poszukujących maksymalnego komfortu podczas jazdy;
– Style dla osób poszukujących wyjątkowego stylu.

Nowa gama 500 jest wyposażona w silnik benzynowy z napędem hybrydowym o mocy 70 KM, zgodny z normą Euro 6D-Final. można wybrać dwa silniki benzynowe: 1,0-litrowy o mocy 120 KM i 1,3-litrowy Firefly o mocy 150 KM (zespolony ze skrzynią automatyczną DDCT), a 500L jest dostępna z 1,4-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 95 KM.

Rozpoczyna się zbieranie zamówień na nowe modele.