FIAT: RUSZYŁY ZAMÓWIENIA ELEKTRYCZNE I SPALINOWE DUCATO, DOBLO i SCUDO

Po oficjalnej premierze nowych modeli E-Ducato, E-Doblò i E-Scudo 2024 oraz ich wersji spalinowych ruszają zamówienia na kompletną gamę oficjalnie.

Nowe elektryczne układy napędowe, nowy design, nowe systemy łączności i ADAS nowej generacji wyróżniają nową generację samochodów gotowych na każdą zawodową misję.


Zobacz także:

MERCEDES-BENZ VANS: NADCHODZI NOWA GAMA ŚREDNIEJ WIELOŚCI VANÓW
 

UŻYTKOWE


 

Nowy Ducato MY24: wyprodukowana „in house” wersja elektryczna zapewniająca najlepszy zasięg w swojej klasie

Nowy E-Ducato to wyprodukowana „in house” wersja elektryczna wyposażona w nowy akumulator o pojemności 110 kWh zapewniający najlepsze w swojej klasie wrażenia z jazdy przy zerowej emisji spalin, dzięki zasięgowi wynoszącemu do 420 km w cyklu WLTP. Nowy model można naładować od 0 do 80% w mniej niż godzinę dzięki szybkiej ładowarce o mocy do 150 kW, co czyni E-Ducato najlepszym w swojej kategorii.

Dzięki całkowicie nowej architekturze układów elektronicznych, nowy E-Ducato oferuje także kompletną gamę nowych systemów ADAS, dzięki czemu, podobnie jak w przypadku wersji z silnikiem wysokoprężnym, jest najbezpieczniejszym pojazdem użytkowym w swoim segmencie. Udoskonalony interfejs HMI zapewnia jak największy komfort podczas pracy i wygodną obsługę poszczególnych urządzeń.

Nowy E-Ducato jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie, aby mógł być dostępny dla każdego, zgodnie z misją marki, która pragnie zawsze być blisko swoich klientów.

Bogatą gamę silników diesla potwierdza najnowsza generacja silników MultiJet, będąca zawsze w czołówce pod względem osiągów i trwałości. Niezależnie od wybranego silnika, nowy Ducato oferuje najlepszą w swojej klasie pojemność do 17 m3 i ładowność do 1.500 kg, dzięki czemu jest bestsellerem sprzedaży w swoim segmencie.

Nowe E-Doblò i Nowe Doblò: nowa odsłona

Zarówno Doblò, jak i E-Doblò zachowują swoją atrakcyjność, dodając nowe, dodatkowe funkcje, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i spełniają nowe potrzeby w zakresie mobilności: odświeżony design, zoptymalizowana przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo, ulepszona wersja BEV z zasięgiem do 330 km oraz pompa ciepła dla lepszej wydajności i komfortu jazdy. Nowe Doblò posiada również Magic Plug, przydatne, dodatkowe gniazdo elektryczne, które pozwala klientom uzyskać odpowiednie napięcie w konkretnych sytuacjach, gdy na przykład zajdzie konieczność podłączenia jakiegoś narzędzia, w mobilnym warsztacie, czy przy dowolnym innym systemie zasilania o napięciu do 400 V. Pod względem bezpieczeństwa, na największą uwagę zasługuje udoskonalony Magic Mirror. Ponadto, pełna oferta systemów ADAS staje się teraz standardem zarówno w modelu Doblò, jak i E-Doblò, zapewniając bardziej komfortowe i bezpieczne podróżowanie. Nowe Doblò od FIAT Professional oferuje również nowe technologie łączności i informacyjno-rozrywkowe, aby pomóc klientom efektywnie sprostać codziennym wyzwaniom zawodowym, jedną z nich jest stacja dokująca na smartfona.

Nowe Scudo: wielofunkcyjne, inteligentne i w 100% elektryczne

Dzięki odświeżonemu designowi, zwiększonej wydajności, najnowocześniejszej łączności i bardziej wyrafinowanym systemom wspomagania jazdy, nowe Scudo robi kolejny krok w kierunku doskonałości, służąc swoim klientom. Nowe Scudo to nowoczesny i technologicznie zaawansowany samochód dostępny ze w 100% elektrycznym układem napędowym oraz z najnowszej generacji silnikiem Diesla. Nowe Scudo jest dostępne w nowym kolorze nadwozia Szary Colosseo i może pochwalić się najnowocześniejszym systemem załadunku przedmiotów wielkogabarytowych, który jeszcze bardziej podkreśla wyjątkową wszechstronność modelu. Dzięki funkcji Magic Cargo można dodatkowo zwiększyć przestrzeń ładunkową. Nowe Scudo od FIAT Professional oferuje nowe funkcje łączności i informacyjno-rozrywkowe, które stanowią niezbędną pomoc dla profesjonalistów podczas ich codziennych wyzwań w pracy. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nowe Scudo wyposażone jest w standardzie w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS), których celem jest zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Nowe Ducato, Doblò i Scudo będą w 100% skomunikowane ze światem i oferować będą usługi Uconnect Services, dzięki którym samochód będzie jeszcze bardziej wydajny.

Ponadto, kompletny ekosystem ładowania 360°, oferowany przez Free2move Charge, zapewnia klientom dostosowane do potrzeb i bezproblemowe ładowanie pojazdów elektrycznych oraz zarządzanie energią w dowolnym miejscu i w dowolny sposób.

Ceny modeli w Polsce:
– Nowe E-Doblò i Nowe Doblò: od 95 294 zł netto
– Nowy Fiat E-Scudo i Scudo: od 122 587 zł netto
– Nowy Fiat E-Ducato i Ducato: 127 600 zł netto