FLEET: RYZYKA PODATKOWE A AUTA SŁUŻBOWE

O-266534

Fleet Top Mamangement Training – spotkanie dla decydentów branży flotowej odbędzie się 14 maja w Hotelu InterContinental w Warszawie. Temat przewodni spotkania to: „Ryzyka podatkowe związane z zakupem oraz korzystaniem z samochodów służbowych.”

To ogólnopolskie spotkanie organizowane przez wydawcę magazynu FLEET. Jego celem jest poznanie trendów związanych z nowoczesnym zarządzaniem flotą samochodową. Spotkanie organizowane jest tylko raz do roku, dla max. 40 osób, które koordynują procesami związanymi z użytkowaniem aut w firmie, kreują i realizują politykę flotową, opiniują lub decydują o zakupach, współpracy z dostawcami usług na rynku flotowym.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
FLEET


Szkolenie jest dedykowane: właścicielom, prezesom małych, średnich i dużych flot samochodowych, dyrektorom zarządzającym, administracyjnym, finansowym, top menedżerom koncernów samochodowych, paliwowych, finansowych i ubezpieczeniowych.

W tym roku – uznani przedmówcy – Andrzej Dębiec: partner, radca prawny oraz Zbigniew Marczyk: starszy prawnik, radca prawny – obaj reprezentujący międzynarodową kancelarię Hogan Lovells – poprowadzą prelekcję na temat: „Ryzyka podatkowe związane z zakupem oraz korzystaniem z samochodów służbowych. Propozycje optymalizacji rozliczeń podatkowych”.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in. następujące kwestie prawne:
– formy nabywania i użytkowania samochodów w firmie (podatek CIT i VAT);
– leasing – kradzież lub szkoda całkowita;
– oddanie pracownikowi samochodu do używania – podatek dochodowy i podatek VAT;
– przychód pracownika jako wartość otrzymanego nieodpłatnie wynagrodzenia;
– używanie przez pracownika prywatnego samochodu do celów służbowych.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można uzyskać na: www.fleet.com.pl.