GENEWA 2014: TECHNOLOGIE DELPHY DO NOWEGO FERRARI

Ferrari Califor

Firma Delphi Automotive PLC (NYSE:DLPH) dostarcza rozwiązania technologiczne przeznaczone dla nowego Ferrari California T, mające na celu poprawę komfortu jazdy oraz obniżenie zużycia paliwa i poziomów emisji.

Jako długoletni partner firmy włoskiego producenta, Delphi dostarcza kluczowych komponentów dla nowego kabrioletu ze sztywnym dachem, którego publiczny debiut odbył się podczas Salonu Samochodowego International de l’Automobile w Genewie.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
GENEWA 2014


Wykorzystujący opracowany przez Delphi, ulepszony algorytm komfortu, moduł dwustrefowego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), wraz ze skraplaczem i kompaktową sprężarką o zmiennych parametrach pomoże osobom podróżującym tym modelem Ferrari w uzyskaniu komfortu jazdy bez obniżania osiągów silnika.

Zoptymalizowany system dystrybucji energii

Firma Delphi opracowała kompletny system dystrybucji energii i elektrycznych sygnałów, umożliwiający prawidłowe działanie systemów elektrycznych i elektronicznych zamontowanych w nowym modelu Ferrari California T. Dzięki swoim umiejętnościom objęcia całego systemu, Delphi opracowało zoptymalizowany układ obejmujący wiązki przewodów i centralki elektryczne, który jest lżejszy od poprzednich wersji i przyczynia się do dalszego obniżania zużycia paliwa i poziomu emisji.

Ferrari California T to najnowszy model spośród długiej linii pojazdów Ferrari, w którym wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania Delphi. Delphi współpracuje z Ferrari już od lat dziewięćdziesiątych XX wieku i zajmuje się opracowywaniem i projektowaniem systemów sterowania klimatem i systemów elektrycznych/ elektronicznych, które spełniają wysokie wymagania firmy Ferrari w dziedzinie wydajności i jakości.