GRUPA RENAULT: OFERTA URZĄDZENIA TYPU WALLBOX WRAZ Z MONTAŻEM

W salonach sieci Renault i Dacia przy zamawianiu nowego samochodu elektrycznego można uzyskać ofertę na domową stację do ładowania wraz z jej instalacją.

Ładowanie samochodu elektrycznego w domu jest najczęstszym sposobem wykorzystywanym przez użytkowników aut elektrycznych – jest najprostsze i najtańsze. Czasochłonne ładowanie z domowego gniazdka można zastąpić znacznie szybszym urządzeniem typu Wallbox.


Zobacz także:

VOLKSWAGEN: PUBLICZNE PUNKTY ŁADOWANIA U DEALERÓW MARKI

ECO


 

Dla wygodnego ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych Renault i Dacia oferują swoim klientom nowoczesny i solidny Wallbox GLB firmy GARO wraz z jego profesjonalnym montażem. Kompaktowe wymiary, prosta i intuicyjna obsługa oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewniają bezproblemowe korzystanie z urządzenia. Wallbox umożliwia ładowanie wszystkich typów pojazdów elektrycznych i hybrydowych kablem z wtyczką TYPE 2. Konstrukcja wykonana głównie z tworzyw sztucznych umożliwia montaż wewnątrz i na zewnątrz budynku, naścienny lub na stojaku, w garażach, wiatach parkingowych, na parkingach, w zamkniętych przestrzeniach publicznych, na parkingach hotelowych i w pensjonatach, na terenie parków maszynowych. Gniazdo TYPE 2 jest zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Wskaźnik LED pozwala na odczytanie statusu ładowarki.

W trosce o jakość oferowanych usług Renault zapewnia też profesjonalny montaż Wallboxa wykonywany przez wybraną w tym celu firmę z unikatowym doświadczeniem i wieloletnią praktyką zawodową. Do prawidłowego funkcjonowania ładowarki i bezpiecznego korzystania z niej konieczne jest dostosowanie urządzenia do dostępnej instalacji. W tym celu wykonywane są wszystkie niezbędne czynności związane z instalacją domowej stacji ładowania we wskazanym miejscu. Obejmują one: audyt instalacji elektrycznej pod kątem możliwości zainstalowania konkretnego modelu ładowarki, wykonanie niezbędnego okablowania, montaż ładowarki wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami oraz testy funkcjonalności. Zapewniony jest również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanej ładowarki.