IAA MOBILITY 2021: DACIA POKAŻE NOWY RODZINNY MODEL DLA 7 OSÓB

Dacia weźmie udział w Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Monachium 2021, na którym odbędzie się światowa premiera nowego, uniwersalnego 7-miejscowego samochodu rodzinnego.

Dacia zaprezentuje również na salonie odnowioną gamę i nową identyfikację wizualną marki, która została pokazana po raz pierwszy 17 czerwca tego roku.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

GENEWA 2020


 

Po prezentacji nowej Dacii Sandero i Logan na początku roku, modelu Spring na wiosnę i Nowego Dustera w czerwcu, marka kontynuuje odnowę gamy, zgodnie z planem strategicznym, który został przedstawiony na początku roku.

W Monachium odbędzie się światowa premiera nowego 7-miejscowego samochodu marki – rodzinnego, a jednocześnie wyjątkowo uniwersalnego.

Nowy model zostanie wirtualnie zaprezentowany w piątek, 3 września, a na żywo będzie można go zobaczyć na monachijskim salonie już w poniedziałek, 6 września 2021 roku.

Dacia będzie dobrze widoczna na salonie IAA Mobility w Monachium, gdzie zaprezentuje pełną ofertę:

– od 6 września będzie można odwiedzić stoisko marki przy wejściu do głównej części salonu – Summit,
– od 7 do 12 września w centrum miasta pojawią się wszystkie nowe modele Dacii,
– będzie można również skorzystać z dojazdu z centrum miasta na salon modelem Spring – najbardziej przystępnym cenowo samochodem elektrycznym na rynku – i przetestować go w warunkach rzeczywistych.

Denis Le Vot, dyrektor generalny marki Dacia oraz przedstawiciele kierownictwa marki będą obecni na salonie 6 września.