IVECO: PIERWSZY W POLSCE POJAZD S-WAY PRZEKAZANY FIRMIE

iveco-s-way1

Firma PUH Export- Import Adam Lipiński zamówiła w Iveco Poland ciągnik siodłowy S-WAY o mocy 570 KM. To pierwszy tego rodzaju pojazd na rynku polskim.

Przekazanie odbyło się w siedzibie dealera Iveco TNC w Lubiczu, podczas trwającej trasy promującej najnowszą wersję samochodu.


Zobacz relacje:

UŻYTKOWE

ECO


 

Zamówiony ciągnik S-WAY uzupełni flotę 120 pojazdów marki, które aktualnie posiada firma, zapewniająca transport krajowy i międzynarodowy od ponad 30 lat.

iveco-s-way2

Nowe auto oferuje rozwiązania technologiczne sprawdzające się w usługach liniowych. Ponadto posiada nowoczesną skrzynię biegów Hi-Tronic, systemy wspomagające Hi-Cruise, retarder, aluminiowe felgi, osłony międzyosiowe oraz inteligentny osprzęt silnika.

Doposażony został w pełne oświetlenie LED, klimatyzację postojową, lodówkę w wersji premium oraz kuchenkę mikrofalową.

Marcin Piluchowski, Heavy Business Line Manager Iveco Poland,: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma PUH Export- Import Adam Lipiński, z którą łączy nas wieloletnia współpraca, jako pierwsza w Polsce odebrała nowy ciągnik siodłowy S-WAY. Jestem przekonany, że najnowsza generacja pojazdu marki przeznaczonego do ciężkiego transportu międzynarodowego, będzie flagowym modelem w taborze naszego klienta. Życzymy szerokości i doskonałych wrażeń z użytkowania tego niezwykle zaawansowanego technologicznie pojazdu.

iveco-s-way3

Adam Lipiński, właściciel PUH Export- Import Adam Lipiński: Od lat w naszej działalności logistycznej wykorzystujemy pojazdy Iveco. Nie trzeba nas przekonywać zatem o ich wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych przez tą markę. Odkąd dowiedzieliśmy się o planowanych zmianach w gamie modelowej, byliśmy już zdecydowani, że złożymy zamówienie na najnowszy ciągnik S-WAY. Jesteśmy pierwszymi właścicielami tego pojazdu w Polsce, co niewątpliwie niezmiernie nas cieszy i napawa dumą. Już za kilka dni nowy Iveco S-WAY rusza w swoją pierwszą trasę logistyczną.

Ciężki samochód na następną dekadę

Iveco S-WAY ma nową kabinę, całkowicie przeprojektowaną z myślą o potrzebach kierowcy. Oferuje kompletny pakiet funkcji i usług – został opracowany z naciskiem na najwyższy komfort kierowcy, zrównoważony rozwój oraz nowy, rozszerzony poziom komunikacji, mający na celu obniżenie całkowitego kosztu posiadania.

Nowy moduł telematyczny w jest bogatym w możliwości systemem komunikacji. Pozwala gromadzić, przetwarza i wymienia dane w czasie rzeczywistym.

iveco-s-way4