JAGUAR LAND ROVER: OFERTA WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

LR_Discovery_Sp1

British Automotive Polska S.A., Generalny Importer Jaguara i Land Rovera w Polsce rozpoczyna współpracę z grupą Masterlease w ramach wynajmu długoterminowego.

Sprawi ona, że legendarne brytyjskie marki będą bardziej dostępne dla firm i przedsiębiorców. Obaj partnerzy liczą, że dzięki umowie zyskają przedsiębiorcy zainteresowani wyjątkowymi autami segmentu premium.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Importer Jaguara i Land Rovera upatruje we współpracy z Masterlease wiele korzyści.

– Chcemy pokazać, że produkty z naszego portfolio, mimo że kojarzone z produktami stricte luksusowymi. Są obecnie łatwo dostępne dzięki korzystnym ofertom wynajmu długoterminowego. Taki sposób finansowania wydaje się naturalnym sposobem na pozyskanie Jaguara i Land Rover do firmy. Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zainteresowanie naszych klientów samochodami z segmentu Premium. W tym roku odnotowaliśmy wzrost udziału tych pojazdów aż o 78 proc. w stosunku do roku ubiegłego. Jest to efekt zarówno wzrostu gospodarczego jak i rosnących wymagań klientów z sektora MŚP, którzy decydują się na konkretne modele z bogatym wyposażeniem. Dzisiejszy klient zwraca uwagę przede wszystkim na jakość. I dotyczy to tak samochodu jak i poziomu usług związanych z nabyciem i obsługą pojazdu – tłumaczy Robert Glegoła, Fleet & Business Manager British Automotive Polska S.A, Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce.

Jaguar_XE1

Dane dotyczące rejestracji potwierdzają ten trend. Rejestracje pojazdów klasy Premium wzrosły w 2015 roku o blisko 20 proc.

– Cieszy nas, że do gamy naszych Programów Partnerskich pozyskaliśmy marki Premium, zwłaszcza tak wyjątkowe jak Jaguar i Land Rover. Dzięki temu będziemy mogli dostarczyć naszym klientom ofertę zgodną z ich oczekiwaniami. Jestem przekonany, że te ciekawe samochody spotkają się z zainteresowaniem klientów – mówi Witold Potocki, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy Masterlease.

Umowa pomiędzy partnerami przewiduje, że Grupa Masterlease będzie odpowiedzialna za finansowanie i obsługę serwisową w ramach usług Car Fleet Management. W 11 polskich salonach Jaguara i Land Rovera pojawią się regionalni opiekunowie programu.

– Na początek współpracy szykujemy dla klientów atrakcyjne kalkulacje: np. Land Rovera Discovery Sport możemy zaoferować w usłudze wynajmu długoterminowego nawet od 1 365 zł netto miesięcznie, a Jaguara XE już od 1 645 zł netto miesięcznie. W tej racie zawarta jest pełna obsługa serwisowa, gwarantująca bezproblemową eksploatację, bez ponoszenia dodatkowych kosztów – dodaje Witold Potocki.