KLASYCZNE TRIUMPHY W MAJU NAD JEZIOREM CHAŃCZA

W tym roku odbędzie się już szóste Spotkanie Klasycznych Triumphów. Organizatorzy spodziewają się ponad stu uczestników z całej Polski.

Tym razem właściciele klasycznych, angielskich motocykli spotkają się na Jeziorem Chańcza w województwie świętokrzyskim.


Zobacz także:

TURYSTYKA

SPOTKANIE KLASYCZNYCH TRIUMPHÓW


 

Bazą będzie hotel Cztery Wiatry Spa & Sport Resort. Impreza skierowana jest do właścicieli modeli: Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster, Street Cup, Street Twin, Speed Twin oraz Rocket i Thunderbird oraz pochodnych.

Data imprezy to 22-24 maja. W piątek wieczorem po przyjeździe na miejsce, uczestnicy spotkają się z gościem specjalnym imprezy. Na sobotę zaplanowano wspólną jazdę uczestników po trasie liczącej niemal 200 km i odwiedzenie ciekawych miejsc regionu, w tym: Zamku Krzyżtopór, Świętej Katarzyny czy rynku w Sandomierzu.

Po południu przewidziane są testy najnowszych modeli Triumpha, w tym Rocketa3. Motocykle udostępni Triumph Polska i Triumph Katowice.

Wieczorem podczas wspólnej kolacji grillowej odbędzie się wręczenie nagród i upominków od partnerów imprezy. Na niedzielę zaplanowano z kolei krótką trasę widzącą do Szydłowa (Brama Krakowska) i Kurozwęk (Zamek). Zgłoszenia i wpłaty za nocleg maksymalnie do 28 lutego br. na: kontakt@klasycznytriumph.pl .

Partnerami VI Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, PNB Paribas, Motul Polska, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Patronem medialnym jest już po raz szósty serwis NewsAuto.pl.

Program imprezy, regulamin i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: https://klasycznytriumph.pl/ w zakładce Spotkanie.

Profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

Fot.: P.Seweryniak