KLUB 300TU: TERAZ CZAS NA SKANDYNAWIĘ

W dniach 16-18 września w Danii swój ostatni w tym roku event, zorganizuje klub 300tu. Niesamowite samochody wyruszą w wspólną drogę z Polski przez Niemcy do hotelu w uroczej miejscowości Sønderborg nad zatoką.

Tam 16 bm odbędzie się wieczorne spotkanie 300tu, a tym samym pierwsza okazja do spróbowania kuchni skandynawskiej. Klubowicze 300tu w zaciszu hotelu będą mogli spokojnie porozmawiać o swoich motoryzacyjnych pasjach i zainteresowaniach.

Drugi dzień eventu to wyjazd na tor Padborg Park – jeden z bardziej znanych skandynawskich obiektów. Jazda będzie zdecydowanie łatwiejsza, bowiem sam obiekt liczy 2070 metrów, co w porównaniu dla przykładu z obiektem w Poznaniu – 4083 m, pozwoli bardzo szybko zapoznać się z wszystkimi zakrętami. Kostka pomiarowa będzie zamontowana przez cały dzień, a każdy będzie mógł jeździć wedle własnego tempa.

W paddocku do dyspozycji klubowiczów będę dwaj niezastąpieni instruktorzy: mający już na swoim koncie występy na tym torze Dariusz Nowicki oraz Maciej Rybarczyk. Członkowie 300tu oprócz jazdy swoimi samochodami wśród których nie zabraknie takich aut jak Porsche 911 GT2, Ferrari, Mercedes SLS czy Nissan GT-R, będą także mieli możliwość spróbowania swoich sił między innymi za kierownicą bolidu F2000. Impreza na Padborg Park potrwa cały dzień.

Podczas duńskiego eventu klub 300tu tradycyjnie postawi na wspaniałą atmosferę, a wszystko odbędzie się w skandynawskim klimacie. W poniedziałkowy wieczór w hotelu odbędzie się podsumowanie drugiego sezonu klubu i odbędą się rozmowy na temat planów na rok 2013. Rozdane zostaną także nagrody za zmagania w Pucharze 300tu. Wśród uczestników eventu rozlosowana zostanie główna nagrodę sezonu 2012 ufundowaną przez firmę Kimbex Casada – fotel Zegra Zero Gravity z funkcją masażu o wartości blisko 8000 zł.

Więcej informacji o klubie 300tu znajdą Państwo na stronie: www.300tu.pl.