LINK4: NOWE PAKIETY CAR ASSISTANCE

NoLink4 od lutego oferuje nowe pakiety assistance w dwóch wariantach – Auto Assistance oraz Auto Assistance Plus, obejmujące zarówno Polskę, jak i Europę. Za obsługę pakietów odpowiada firma Europ Assistance Polska, która będzie również obsługiwała klientów posiadających ubezpieczenie OC w Link4.

Posiadacze OC w Link4 mogą skorzystać bezpłatnie z Programu Pomocy z Samochodem Zastępczym, który gwarantuje organizację oraz pokrycie kosztów pomocy w razie wypadku lub kradzieży pojazdu na terenie Polski. W razie wypadku powodującego unieruchomienie pojazdu klient ma zapewnioną jego naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie do najbliższego warsztatu wskazanego przez Link4. Ubezpieczonemu przysługuje również pojazd zastępczy na okres do 3 dni.

W momencie kradzieży, wypadku lub awarii klienci Link4 mogą również skorzystać ze wsparcia informacyjnego konsultantów Europ Assistance Polska obejmującego m.in.: informacje o rekomendowanych warsztatach, usługach pomocy drogowej oraz wynajmie pojazdów zastępczych.

Nowe ciekawe usługi

W nowych pakietach Link4 proponuje kilka ciekawych rozwiązań. O to niektóre z nich:
• Firma organizuje pomoc techniczną niezależnie, w jakiej odległości od miejsca zamieszkania nastąpiła awaria lub wypadek – samochód może zostać naprawiony nawet pod domem!
• To klient podejmuje decyzję, gdzie samochód ma być odholowany.
• Link4 pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego nawet na okres 14 dni (w sytuacjach związanych z wypadkiem lub kradzieżą, a także na okres 7 dni w sytuacji awarii auta).
• Oprócz pomocy w przypadku rozładowania akumulatora, braku benzyny, problemów z kołem, zgubieniu kluczyków Link4 zorganizuje także pomoc przy wymianie żarówek.
• Jeżeli na skutek zatankowania niewłaściwego paliwa lub jego zamarznięcia pojazd został unieruchomiony Link4 organizuje naprawę na miejscu zdarzenia lub odholuje auto do wskazanego przez klienta miejsca.
• Jeśli samochód został unieruchomiony za granicą Link4 organizuje transport w celu odbioru pojazdu (jeśli odległość przekracza 1.000 km Link4 opłaci podróż samolotem).

W zależności, gdzie nastąpi zdarzenie objęte ubezpieczeniem Link4 gwarantuje nocleg aż do 5 dni lub transport kierowcy i pasażerów do wskazanego miejsca, w niektórych przypadkach zapewnia kierowcę zastępczego. Jeśli zajdzie taka potrzeba Link4 zorganizuje opiekę nad dziećmi, zwierzętami oraz transport sanitarny. Zorganizuje i pokryje koszty wizyty osoby bliskiej, a także pomocy psychologa.

Dodatkowo klienci mają zagwarantowane darmowe parkowanie auta na dozorowanym parkingu np. w sytuacji gdy warsztat jest zamknięty oraz pomoc w złomowaniu pojazdu. Pakiety zapewniają wsparcie informacyjne – informacje drogowe oraz teleadresowe, możliwość przekazania wiadomości bliskiej osobie, a także dostęp do infolinii medycznej.

– Jak wynika z Badania Assistance prowadzonego od kilku lat przez naszą firmę popularność assistance wśród Polaków rośnie. Usługi assistance gwarantowane w ramach OC, AC, czy gwarancji producenta auta stały się w zasadzie standardem. Klienci szukają obecnie szerszych zakresów, stąd wielu z nich decyduje się na zakup osobnych pakietów – powiedziała Joanna Nadzikiewicz, Dyrektor Handlowy Europ Assistance Polska.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowanych wspólnie z Europ Assistance Polska nowych pakietów ubezpieczeniowych. Wierzymy, że nasi klienci będą mogli skorzystać w trudnych chwilach z profesjonalnej pomocy, jaką gwarantuje firma Europ Assistance – powiedział Marcin Niewiadomski, członek zarządu w Link4.

Fot.: policja.pl