MASERATI: PIERWSZY W POLSCE MODEL WYDANY W LEASINGU

Arval_Maserati

Arval Polska (Grupa BNP Paribas) wydała pierwszy w historii model Maserati w ramach wynajmu długoterminowego. Klient zdecydował się na wynajem w opcji full service na 48 miesięcy i z limitem 100 000 km.

Oprócz finansowania, opcja ta obejmuje pełen zakres usług – od serwisu technicznego pojazdu, poprzez wymianę opon, kompletny pakiet ubezpieczenia z likwidacją szkód i assistance, samochód zastępczy najwyższej klasy bez limitu, karty paliwowe, po administrację kontaktu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

W pakiet obsługi wchodzi również opcja VIP, która oprócz dedykowanego opiekuna zapewnia odbiór auta wraz z podstawieniem samochodu zastępczego i potem odstawienie samochodu w dowolnie wybranym przez klienta miejscu (tzw. jockey service).

Klient wybrał model Maserati Ghibli w kolorze Blue Passione, wersję z silnikiem 3.0, v6, z napędem na 4 koła, o mocy 410 KM, z automatyczną skrzynią biegów.

– Cieszy nas ten niestandardowy wybór marki Maserati przez naszego długoletniego klienta. Świadczy to o otworzeniu się klientów flotowych na nowe, niemasowe luksusowe marki samochodów. Potwierdza to także filozofię Arval Polska – chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do wszystkich marek. Wybór naszych usług przez tak wymagającego klienta jest dla nas wyróżnieniem i potwierdza wysoki poziom zadowolenia z obsługi floty – powiedział Grzegorz Szymański, prezes Arval Service Lease Polska.

– Arval Polska poprzez ten kontrakt udowadnia, że jest firmą operacyjnie gotową na obsługę marek premium, których rynek rządzi się zupełnie innymi prawami niż w przypadku marek popularnych. Sposób estymacji wszystkich wskaźników wynajmu długoterminowego tak naprawdę jest różny, łącznie z poziomami ryzyka. Posiadamy ten know-how, żadne rozwiązanie niestandardowe nie jest dla nas problemem – dodaje Daniel Aleks, dyrektor operacyjny Arval Polska.

Fot.: W. Litewski (Chodzeń sp.j.)