MERCEDES: NOWY ACTROS DLA KAŻDEGO

To nie blef – nowy Actros będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych kierowców samochodów ciężarowych! Od 11 czerwca przez miesiąc na parkingach w całej Polsce trakerzy będą mieli okazję zapoznać się z tym wyjątkowym pojazdem.

Nowy Actros przestał być mityczną nowością z zagranicy i zagościł na dobre na polskich drogach. Pierwsze egzemplarze już od jesieni zeszłego roku są wykorzystywane przez liczne firmy.

Chcąc dotrzeć do wszystkich potencjalnych użytkowników – kierowców, Mercedes-Benz wychodzi do nich, prezentując swój najnowszy model na parkingach w całej Polsce. Od 11 czerwca do 13 lipca, w różnych lokalizacjach będzie można brać udział w tych wyjątkowych pokazach.

Do dyspozycji zainteresowani otrzymają pojazdy o różnych kabinach: od najmniejszej (Stream Space) do największej (Giga Space) i z pełną gamą silników o mocy od 421 do 510 KM. W programie przewidziano zarówno pokazy multimedialne, jak i prezentacje samego pojazdu. Ponadto organizatorzy przewidzieli liczne dodatkowe atrakcje, takie jak badania refleksomierzem.

O konkretnych datach i miejscach poszczególnych eventów, Kierowcy dowiedzą się za pomocą typowego dla siebie środka – CB radia. Mercedes-Benz zachęca do nasłuchiwania.