MINI: INSPIRUJĄCY KONKURS MUZYCZNY

Kolejna odsłona projektu „Mini inspiruje”! Marka zaprasza do wzięcia udziału w konkursach pod hasłem „Mini Inspiruje Wielkich. Temat przewodni Muzyka.”, w których do wygrania są zestawy gadżetów Mini, voucher na odjazdową kolację oraz samochód na weekend.

Mini to nie tylko kultowe auta dające gokartową frajdę z jazdy, ale również źródło inspiracji. Mini i Chilli ZET we współpracy z klubem SomePlace Else zapraszają do udziału w kolejnych konkursach z cyklu Mini Inspiruje. Tym razem motywem przewodnim jest muzyka.

Zmiksuj super Mini mixa

Ze strony Mini ściągnij piosenkę „On nie mówi” zespołu Sofa. „Mixując” ją stwórz własny utwór i zgłoś go do konkursu na stronie Mini Inspiruje Wielkich. Zwycięzca otrzyma zestaw gadżetów oraz możliwość użytkowania samochodu marki przez weekend, a także voucher na kolację dwa dwóch osób w warszawskiej restauracji SomePlace Else.

Muzyczny parking Mini.

Spróbuj swoich sil jako projektant i stwórz unikatowy muzyczny projekt dachu dla wybranego samochodu Mini. Wejdź na stronę Muzyczny parking Mini i za pomocą dostępnej aplikacji przygotuj wyjątkowy projekt graficzny dachu, którego motywem przewodnim będzie muzyka.

Autor najbardziej oryginalnej pracy otrzyma nagrodę specjalną.

Termin konkursu upływa 30 listopada br.