MINI ZAINSPIROWAŁO WIELKICH W MUZYCE

Zakończył się kolejny konkurs z cyklu „ Mini Inspiruje Wielkich. Muzyka”. Gala finałowa konkursu, podczas której wystąpił zespól Sofa, odbyła się w jednym z najmodniejszych warszawskich klubów – SomePlace Else.

Motywem przewodnim tej edycji konkursu „Mini Inspiruje” była muzyka. Fani marki zostali zaproszeni do dwóch odsłon konkursu – muzycznej oraz graficznej. Podczas gali ogłoszono zwycięzcę Mini mixa – H&P Studio, które stworzyło unikatowe zestawienie dźwięków na bazie najnowszego utworu zespołu Sofa. Jak stwierdził laureat podczas gali, „trudno pisać o muzyce, trzeba jej posłuchać”, dlatego od razu przeszedł do czynów i zaserwował widowni doskonałą zabawę przy swoim autorskim miksie. Konkurs na projekt dachu dla samochodu, czyli Mini Roof designer, wygrał projekt Adrianny Klewicz, który zaprezentowany został na podwieszonym dachu Mini. Zwycięskie prace można zobaczyć i odsłuchać na stronie www.mini.com.pl

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło tłum fanów marki, pośród których znaleźli się m. in. Rafał Bryndal, Agnieszka Popielewicz oraz DJ Adamus. Goście bawili się przy muzyce granej przez zespól Sofa, który zaprezentował niesamowitą mieszanką brzmień.

Dodatkową atrakcją imprezy był Mini Snowpark, gdzie mimo deszczowej pogody można było odczuć przedświąteczną atmosferę. Uczestnicy wydarzenia mieli również możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w ośnieżonym aucie, pozując w świątecznych strojach.