MITSUBISHI: AKTOR ODEBRAŁ NOWE AUTO – MODEL 2020

mitsubishi_topa11

Bartłomiej Topa odebrał kluczyki do nowego auta – jest nim Mitsubishi Outlander 2020. Popularny aktor od wiosny tego roku pełni rolę ambasadora marki w Polsce.

Samochód posiada najwyższą specyfikację Instyle Plus CT 4WD w nowym, wielowarstwowym kolorze o nazwie Diamentowa Czerwień.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Popularny SUV spod znaku Trzech Diamentów jest znany z przestronności 7-osobowego wnętrza, bogatego wyposażenia i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Auto napędza benzynowy, 2-litrowy silnik o mocy 150 KM w połączeniu z bezstopniową automatyczną przekładnią CVT i napędem na cztery koła.

mitsubishi_topa12

Wewnątrz pojazd oferuje multimedialny system łączności ze smartfonem SDA, którego ekran powiększono do 8 cali i wyposażono we wbudowany system nawigacji firmy TomTom. W modelu 2020 debiutuje nowy zestaw nagłośnienia Mitsubishi Premium Sound System, który składa się z 8 głośników (w tym dwóch podwójnych w tylnych drzwiach) oraz wzmacniacza o maksymalnej mocy 510 W.

– Ostatnio wyjątkowo intensywnie pracuję na planach filmów, serialu “Pod powierzchnią” i w teatrach. Dlatego coraz bardziej doceniam mojego codziennego towarzysza, jakim jest Mitsubishi Outlander – jest absolutnie niezbędny w pracy i pomaga mi w rodzinnych obowiązkach. Najbardziej cieszy mnie wygoda długich podróży – to wtedy się wyciszam, relaksuję, słucham muzyki I audiobooków. W najnowszej wersji Outlandera pozytywnie zaskoczyła mnie nowa nawigacja i energetyczny, czerwony kolor – mocno ociepli nadchodzącą zimę. Cieszę się ze współpracy z zespołem Mitsubishi Motors – podoba mi się ich duch przygody oraz pasja – w ciągu tych kilku miesięcy zrealizowaliśmy kilka ciekawych projektów, których efekty widać w mediach społecznościowych. Takie ambitne, odkrywcze podejście jest mi bardzo bliskie – mocno współgra z moją pracą i zainteresowaniami – mówi z uśmiechem Bartłomiej Topa.

mitsubishi_topa13