MITSUBISHI: MITCAR – NOWY SALON I SERWIS W WARSZAWIE

Mitsubishii_acjpg

Znana na warszawskim rynku placówka Mitsubishi Motors Mitcar otworzyła właśnie zupełnie nowy obiekt z przestronnym salonem i serwisem. Nowoczesną stację zlokalizowano u zbiegu ulic Puławskiej i Spornej.

Firma Mitcar działa na warszawskim rynku motoryzacyjnym już od 30 lat. Imponujący obiekt o łącznej powierzchni 2369 metrów kwadratowych, usytuowany przy ulicy Spornej 1/3, mieści przestronny, przeszklony salon i serwis mechaniczny z 8 stanowiskami.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nową placówkę zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań ekologicznych. Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do dyspozycji różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Mitcar przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Mitsubishii_bc

Nowoczesny serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Klienci firmy Mitcar mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking na 20 samochodów.

– Naszym celem było zapewnienie klientom fachowej, szybkiej obsługi w komfortowych warunkach a nowa placówka w pełni odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie oraz zachęcamy do skorzystania z serwisu – mówi właściciel firmy Mitcar, Piotr Krasnodębski.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors (mitsubishi.mitcar.pl) czynny jest przez sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku: salon od 9.00 do 19.00, serwis i części – od 7.00 do 18.00, a w soboty salon od 10.00 do 15.00 a serwis i części od 9.00 do 14.00.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 38 salonów sprzedaży i 45 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.

Mitsubishi_cc