MITSUBISHI: NOWA GAMA PAJERO, L200 MODEL 2012

W styczniowym cenniku firmy Mitsubishi Motors w Polsce pojawiły się pierwsze modele roku 2012: Pajero po face liftingu i L200. Obydwa modele spełniają teraz normy Euro 5.

Klienci zainteresowani zakupem modeli L200, Pajero i Outlander mogą także liczyć na promocyjne oferty leasingu przygotowane wraz z Santander Multirent oraz BFL.

Pajero 2012 po faceliftingu

Po jesiennej premierze Pajero 2012 w wersji DAKAR w ofercie pojawiły się pozostałe wersje: Invite, Intense i Instyle. Pajero 2012 zostało odmłodzone, a dzięki temu nadwozie auta nabrało bardziej sportowego charakteru.

Model otrzymał nową, zdobioną chromem osłonę chłodnicy, nowy zderzak przedni w kolorze nadwozia, przednią osłonę miski olejowej w kolorze czarnym, czarne relingi dachowe (w miejsce srebrnych) oraz nowe, dwunastoramienne, 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich.

Wewnątrz pojazdu wprowadzono modyfikacje stylistyczne, takie, jak wyświetlacz tylnej kamery parkowania, który teraz wbudowany będzie w samościemniające się wsteczne lusterko elektrochromatyczne, nowe rodzaje materiałowej i skórzanej tapicerki, nowy kolor podświetlenia panelu instrumentów i nowe przełączniki otwierania szyb w matowo-srebrnym kolorze. Mitsubishi Pajero oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Odpowiadają za nie przednie, boczne i kurtynowe poduszki bezpieczeństwa, systemy aktywnej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji a także ABS i EBD.

W Pajero 2012 wprowadzono nowy system brake-override – w momencie niezamierzonego naciśnięcia pedału przyspieszenia razem z pedałem hamulca, system ten za pośrednictwem modułu sterującego ECU zmniejsza moc silnika w celu łatwiejszego zatrzymania pojazdu.

Model ten otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie, co – dzięki niższej emisji CO2 – czyni ten model bardziej przyjaznym środowisku.

Dzięki zmodernizowanej jednostce napędowej, Pajero oferuje dobre osiągi, połączone z niskim spalaniem i emisją dwutlenku węgla. Silnik współpracuje z 5-biegową automatyczną przekładnią z systemem napędu 4×4 na cztery koła Super Select 4WD z możliwością blokady tylnego mechanizmu różnicowego.

L200 – MODEL ROKU 2012

Jednostka napędowa Mitsubishi L200 z roku modelowego 2012 z filtrem cząstek stałych spełnia normę Euro 5.

PROMOCJE

Firma Mitsubishi Motors w Polsce opublikowała informacje dotyczące promocyjnej oferty zakupu aut w styczniu (ceny). Szczegóły na stronie www.mitsubishi.pl