MITSUBISHI: NOWY SALON W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Wysoka popularność samochodów Mitsubishi w województwie śląskim sprawiła, że polski oddział Mitsubishi Motors i Grupa PGD podjęły decyzję o uruchomieniu kolejnego salonu marki w regionie. Stacja zlokalizowana w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego – Dąbrowie Górniczej jest 42 obiektem sprzedaży i 46 stacją serwisową Mitsubishi w Polsce, a jednocześnie 28 autoryzowaną placówką Grupy PGD oraz czwartym salonem Mitsubishi w należącej do niej sieci Japan Motors.

W nowoczesnym, klimatyzowanym salonie, na powierzchni ekspozycyjnej liczącej 300 metrów kwadratowych prezentowane są wszystkie dostępne aktualnie w ofercie samochody Mitsubishi. Wszystkie także, w różnych wersjach silnikowych, dostępne są do jazd testowych. Salon oferuje swoim klientom szeroką ofertę finansową (łącznie z leasingiem konsumenckim), gamę pakietów ubezpieczeniowych, pełny wybór akcesoriów oraz odkup samochodów używanych.

Mitsubishi Japan Motors Dąbrowa Górnicza zapewnia także profesjonalny serwis samochodów. Wykwalifikowana kadra doradców i mechaników, pełne wyposażenie diagnostyczne i sześć stanowisk serwisowych dają gwarancje obsługi najwyższej jakości.

– Ocena oferty Mitsubishi i jakości współpracy z importerem składają się na naszą niezmąconą wiarę w sukces w regionie – mówi Przemysław Gadomski, dyrektor Japan Motors Dąbrowa Górnicza. Jako ciekawostkę, która potwierdza słuszność naszej decyzji, mogę podać fakt, że nasz pierwszy klient – nabywca modelu Outlander – jest mieszkańcem Dąbrowy, a jazdę testową odbył jeszcze w salonie Mitsubishi Japan Motors w Katowicach…

Niezaprzeczalnym atutem dealerstwa jest lokalizacja przy jednej z dwóch głównych arterii Dąbrowy Górniczej – Alei Sobieskiego 10. Salon czynny jest od 9:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00, a serwis od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00.