MITSUBISHI: PROMOCYJNA OFERTA W SALONACH

Firma Mitsubishi Motors opublikowała informacje dotyczące promocyjnej propozycji zakupu aut, dostępnej dla polskich klientów do końca bieżącego roku. W ramach nowej oferty na klientów – zarówno indywidualnych, jak i flotowych czekają bardzo liczne okazje.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z wysokich zniżek – do 3700 zł kupując Colta, do 15 000 zł – ASX-a, 16 100 zł – Lancera, 9000 zł – Outlandera, 10 000 zł – Pajero i aż do 19 000 zł – L200.

Przy zakupie Outlandera z roku produkcji i roku modelowego 2012 w wersji 2.0 Intense CVT, Intense Plus MT i Intense Plus CVT klienci, oprócz możliwości skorzystania ze znaczącej zniżki lub kredytu, bezpłatnie otrzymują dodatkowy pakiet wyposażenia, w skład którego wchodzą stacja multimedialna ALPINE INE-S900R i przednie światła do jazdy dziennej LED firmy Nolden.

Chętni do zakupu Mitsubishi L200 z podwójną kabiną, oprócz zniżki sięgającej 8 000 zł mogą liczyć bezpłatnie na zabudowę typu hardtop wraz z wybranym lakierem. Znakomitą ofertę otrzymają także klienci, planujący wzięcie kredytu – nieprocentowane kredyty dają jednoczesną możliwość uzyskania zniżek aż do 14 000 zł.

Dla osób planujących zakup nowego modelu Outlandera przygotowano specjalną ofertę kredytową oraz leasingową.

Korzystne ceny czekają także na klientów instytucjonalnych, którzy zdecydują się na kupno Mitsubishi L200 Double Cab z roku modelowego i roku produkcji 2011.

W dalszym ciągu decydując się na modele Colt, ASX, Lancer Sedan i Sportback oraz Outlander 2012, L200 i Pajero przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert leasingu, które pozwalają na uzyskanie znaczących rabatów i wiążą się z niską sumą opłat leasingowych.