MITSUBISHI: SAMOCHODY DLA MISTRZYŃ POLSKI

M 1_DSCN0422

W ramach współpracy między gdańskim dealerem samochodów firmą Motor Centrum, a sopockim klubem Atom Trefl Sopot, dwa modele samochodów marki Mitsubishi przekazane zostały do użytku siatkarek.

Mistrzowska marka spod znaku Trzech Diamentów towarzyszyła siatkarkom podczas całego sezonu. W trójmiejskiej hali Ergo Arena również kibicie mogli zapoznać się z ofertą firmy Motor Centrum, dzięki ekspozycjom samochodów organizowanym w trakcie wszystkich rozgrywanych spotkań.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dodatkowo podczas jednego z meczów przeprowadzony został konkurs, w ramach którego hostessy rozdawały ulotki z pytaniami dotyczącymi oferty dealera Mitsubishi. Zadaniem uczestników było udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe oraz zaproponowanie hasła reklamowego dla Motor Centrum. Nagrodą w konkursie był weekend z samochodem wybranym z gamy oferowanej przez gdańskiego dealera.

Wybór sopockiego klubu nie był przypadkowy – drużyna w poprzednim sezonie wywalczyła złoty medal Mistrzostw Polski. W tym sezonie zadaniem stawianym przed sopockimi „Atomówkami”, była obrona zdobytego tytułu.

Po pierwszych dwóch spotkaniach finałowych sytuacja nie przedstawiała się korzystnie dla sopockich siatkarek. Trójmiejska drużyna zafundowała swoim fanom ogromną dawkę emocji. Siatkarki dwukrotnie uległy drużynie Tauron Dąbrowa Górnicza, by później doprowadzić do remisu i ostatecznie w tie-breaku potwierdzić swój wysoki poziom i obronić tytuł Mistrzyń Polski.

M 3_370960