MITSUBISHI: TAŃSZY JEN – SPADŁY CENY OUTLANDERA

2014 Mitsubishi Outlander GT

Polski oddział Mitsubishi Motors ogłosił nowe, znacząco obniżone ceny SUV-a Outlandera. Między innymi dzięki korzystnemu kursowi japońskiego jena cennik Mitsubishi Outlandera zaczyna się od 88 900 złotych.

Wersję z napędem na 4 koła można zakupić już za 103 990 zł, natomiast najtańszy model 4×4 wyposażony w turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM kosztuje teraz 119 990 zł.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Outlander z jego najważniejszymi zaletami: przestronnością, komfortem i jakością oraz znakomitymi własnościami jezdnymi w połączeniu z nową ceną to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku, która z pewnością znajdzie się na krótkiej liście klientów planujących zakup wszechstronnego i oszczędnego SUV-a. Zachęcamy do wizyty w salonie Mitsubishi, gdzie można odbyć jazdę testową i przekonać się o zaletach innowacyjnego napędu na 4 koła Outlandera. Klienci docenią też komfort zawieszenia i dynamikę silników tego modelu. W dowód najwyższej jakości układu napędowego oferujemy bezpłatnie 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km – podkreśla Adam Męciński, dyrektor działu sprzedaży i marketingu polskiej filii Mitsubishi Motors.

Produkowany w Japonii Mitsubishi Outlander to przestronny, siedmioosobowy SUV. Ten bezpieczny pojazd wyróżniają dobre osiągi i własności jezdne, niskie spalanie oraz najwyższa jakość wykonania i materiałów. Mocną stroną Mitsubishi Outlandera jest zaawansowany technicznie napęd 4×4, sprawdzony w najcięższych terenowych rajdach. Dzięki obniżonej masie pojazdu, niskiemu współczynnikowi oporu powietrza oraz nowemu trybowi pracy układu napędu na 4 koła zwanemu ECO 4WD użytkowanie nowego Outlandera wiąże się z wyjątkowo małym spalaniem i niższymi kosztami.

Cennik Mits 1 Outlander

Dobre osiągi gwarantują nowe silniki: cicha, 2-litrowa benzynowa jednostka o mocy 150 KM i wysokiej kulturze pracy, współpracująca z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT i 5-biegową przekładnią manualną oraz oszczędny, turbodoładowany silnik Diesla o pojemności 2.2 litra i mocy 150 KM, który jest dostępny z nową automatyczną przekładnią oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów.

W polskiej ofercie klienci znajduje się obecnie 11 wersji tego pojazdu. Nowe, wielowahaczowe zawieszenie Outlandera gwarantuje większą stabilność oraz lepsze prowadzenie. Elektromechaniczny układ kierowniczy precyzyjnie dostosowuje się do sposobu kierowania, który zależy od miejsca i warunków jazdy.

Outlander trzeciej generacji tworzy nowy standard w zakresie bezpieczeństwa w klasie samochodów SUV. Oferuje 7 poduszek bezpieczeństwa, wzmocnioną konstrukcję nadwozia RISE i najnowocześniejsze rozwiązania dotąd stosowane w samochodach wyższej klasy: system zapobiegania kolizjom czołowym, adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu.

Konstrukcja Mitsubishi Outlandera i rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa zostały docenione przez ekspertów na wielu kontynentach, czego dowodem jest kilka prestiżowych nagród. W sierpniu tego roku Mitsubishi Outlander otrzymał najwyższe wyróżnienie Top Safety Pick+ 2013 przyznawane przez amerykański instytut IIHS (ang. Insurance Institute for Highway Safety) pojazdom, które oferują szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Samochód zdobył też wyróżnienie w zakresie bezpieczeństwa podczas wypadku australijskiej organizacji ANCAP (pięć gwiazdek), a także pięć gwiazdek w japońskich testach JNCAP i pierwszą nagrodę przyznaną przez ten instytut. Co więcej, europejska organizacja Euro NCAP wyróżniła zaawansowany system zapobiegania kolizjom czołowym (FCM), który znajduje się na pokładzie Outlandera.