MITSUBISHI: ZIMOWA AKCJA PRZEGLĄDOWA

Zbliżający się nieuchronnie sezon zimowy, to czas będący zarówno dla kierowców, jak i samochodów najtrudniejszym okresem ich użytkowania w trakcie całego roku.

Warunki atmosferyczne powodują, że na drogach robi się ślisko, a niskie temperatury wpływają na ujawnianie się różnego rodzaju niedoskonałości powstałych w trakcie eksploatacji samochodów w sezonie letnim. Dlatego lepiej sprawdzić, czy samochód jest dobrze przygotowany do takich warunków i nie zawiedzie naszego zaufania w chwili gdy potrzebujemy go najbardziej.

Z myślą o potrzebach i komforcie klientów polski oddział Mitsubishi Motors wraz z siecią Autoryzowanych Dealerów przygotował Zimową Akcję Przeglądową, trwającą do 14 grudnia br.

W ramach tego przedsięwzięcia specjaliści w autoryzowanych stacjach obsługi Mitsubishi Motors przeprowadzają kompleksową weryfikację stanu technicznego samochodu dokonując sprawdzenia 35 newralgicznych punktów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonują kontroli stanu akumulatora poprzez sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz pomiaru prądu rozruchu i prądu ładowania. Koszt takiego kompleksowego przeglądu przed zimą wynosi jedynie 99 zł.

Każdy klient, który zdecyduje się na wykonanie takiego przeglądu w swoim samochodzie otrzyma także upominek w postaci maty ochronnej na szybę przednią.

Odwiedzając Autoryzowany Punkt Serwisowy klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na wszystkie części potrzebne do ewentualnych napraw wynikających z przeprowadzonego przeglądu w ramach Zimowej Akcji Przeglądowej w następującej wysokości:
– samochody w wieku do 3 lat (na gwarancji) – 10 proc. zniżki;
– samochody w wieku 3 – 5 lat – 15 proc. zniżki;
– samochody w wieku 5 – 8 lat – 20 proc. zniżki;
– samochody w wieku pow. 8 lat – 25 proc. zniżki;
– akcesoria i gadżety – 15 proc. zniżki;
– oryginalne akumulatory – 25 proc. zniżki;
– ewentualna naprawa, koszt robocizny – 10 proc. zniżki.

Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję, a największa zniżka przysługuje przy zakupie części do samochodów 8-letnich i starszych.

Ponadto kupując bagażniki dachowe (boxy) Thule lub Taurus klienci mogą liczyć na 8 proc. zniżki.

Więcej informacji i zdjęcia znajdują się na stronie www.mitsubishi.pl, a wizytę w serwisie można zamówić on-line klikając na link, gdzie można także odszukać adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.