MOBIL DELVAC STRONG TRAKER 2012: JUŻ FINAŁ

W sobotę, 30 czerwca odbędzie się ostatni turniej z cyklu Mobil Delvac Strong Traker. Po zawodach w Bydgoszczy i Krakowie, najsilniejsi trakerzy czekają na ostatnią próbę sił podczas Zlotu K.A.C. w Deszcznie.

Mobil Delvac Strong Traker to najbardziej prestiżowe zawody w siłowaniu się na rękę dla kierowców ciężarówek. Zawodnicy, którzy marzą o udziale w finale, muszą uzyskać najlepsze wyniki podczas siłowania się z maszyną oraz pokonać swoich kolegów. Kierowcy, którzy uzyskali najwięcej punktów w rywalizacji z maszyną, staną do walki z innym zawodnikiem. I to właśnie bezpośrednia rywalizacja pomiędzy trakerami wyłoni najsilniejszą ósemkę, która w Deszcznie stanie do walki w wielkim finale.

W Krakowie podczas 19. Trakerskich Spotkań, pojawiło się wielu kierowców, którzy brali udział w poprzednich edycjach turnieju. Wśród nich był Marcin Dudek, dwukrotny zwycięzca Strong Trakera z lat 2010 i 2011. W finale zmierzył się ze zwycięzcą pierwszego z tegorocznych turniejów – Grzegorzem Lasotą. Takie nazwiska w krakowskim finale dawały pewność, że adrenaliny i pozytywnych emocji przy stole nie zabraknie.

Pierwszą walkę wygrał Dudek, ale już kolejne dwie należały do Lasoty, który po raz drugi w tym roku sięgnął po zwycięstwo. Czy w Deszcznie Dudek pokaże, kto naprawdę jest najsilniejszym kierowcą ciężarówki w Polsce?

Oto finaliści turnieju w Krakowie:
1. Grzegorz Lasota;
2. Marcin Dudek;
3. Łukasz Zelek.

Więcej informacji o tegorocznej edycji Mobil Delvac Strong Traker oraz regulamin turnieju na stronie: www.mobil.pl.